Kounov
|
ÚP Kounov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Třemešná
|
ÚPO Červená Třemešná
|
14. 1. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚS zastavitelné plochy Z3, P1 ÚP Jahodov
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 2 ÚP Provodov- Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 140
|
18. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 16 ÚP Vrchlabí
|
25. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 3 ÚP Jaroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dubenec
|
ÚS Dubenec - zastavitelná plocha Z1
|
19. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Převýšov
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS Nová Tepna Náchod
|
15. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. III.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 189
|
26. 1. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS uspořádání zastavitelné plochy Z106 v části Sylvárov ve Dvoře Králové nad Labem
|
29. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
změna č. 2 ÚP Újezd pod Troskami
|
14. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
změna č. 1 ÚP Slatina nad Zdobnicí
|
23. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
RP Borohrádek sever - Pod Pilou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
ÚPSÚ Radim
|
15. 2. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 263
|
3. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS pro navazující plochy výrobní (zastavitelná plocha Z16) - ZRUŠENO
|
23. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚS Strategie rozvoje města Pec pod Sněžkou
|
1. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
UrbS obce Vysoká nad Labem
|
4. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 3 ÚPSÚ Nová Paka
|
2. 8. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Val
|
změna č. 1 ÚP Val
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS Podzámčí 02/2018 - ukončena možnost využití k 15.12.2022
|
1. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovičky
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
8. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Kalná
|
ÚP Horní Kalná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velichovky
|
změny č. 4 ÚPO Velichovky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Markvartice
|
ZÚ Markvartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 10 ÚP Broumov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
změna č. 1 ÚPO Lhota pod Hořičkami
|
1. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS Roudnice U hřbitova - lokalita č. 16 - ZRUŠENO 27.9.2023
|
17. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 1b ÚP Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
změna č. 1 ÚP Rybná nad Zdobnicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 4 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
ÚPSÚ Hronov
|
15. 12. 1988
|
|
|
|
|
|
|
|
Podůlší
|
změny II. ÚPSÚ Podůlší
|
2. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
ÚS Kunčina Ves
|
10. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilesí
|
ÚS veřejného prostranství Mezilesí - lokalita Z2
|
9. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořiněves
|
ÚP Hořiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
ÚPO Bukovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejných prostranství Nové Město nad Metují - nám. Republiky, Českých legií, Farská zahrada
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
změna č. 4 ÚPSÚ Libáň - Staré Hrady (část Libáň)
|
2. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřenice
|
ÚP Dobřenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚPSÚ Mladějov
|
1. 9. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z44, Liberk - Rampuše
|
4. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
změna č. 1 ÚP Batňovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konecchlumí
|
změna č. 2 ÚP Konecchlumí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|