Libčany
|
ÚS Libčany - severozápadní část, lokalita č. 1
|
31. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Brusnice
|
ZÚ Dolní Brusnice
|
9. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Choteč
|
ÚP Choteč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚS Železnice - Těšín - lokalita T3S
|
14. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlčkovice v Podkrkonoší
|
změna č. 1 ÚP Vlčkovice v Podkrkonoší
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚP Librantice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dubenec
|
změna č. 1 ÚP Dubenec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedliště
|
ÚP Sedliště
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
změna č. 3 ÚPO Lípa nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
ÚP Česká Čermná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 13 ÚP Vrchlabí - nedokončuje se samostatně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
RP Borohrádek sever - Pod Pilou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice
|
změna č. 2 ÚP Kunčice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
ÚS zastavitelná plocha Z15 (dle ÚP Lukavice)
|
16. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Puchlovice
|
ÚP Puchlovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Brusnice
|
ZÚ Horní Brusnice
|
4. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
ÚP Ostroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dílce
|
ZÚ Dílce
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny č. 4 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
17. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
změna č. 2 ÚP Pěčín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
RP Špindlerův Mlýn - centrum
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Budčeves
|
ÚP Budčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
ÚP Hronov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
změna č. 1 ÚP Batňovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-1 - AKTUALIZACE 2023-06, Solnice
|
24. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lánov
|
změna č. 2 UP Dolní Lánov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
ÚPSÚ Doudleby n. Orlicí
|
28. 9. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality Z6 Praskačka
|
15. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
RP Poloostrova Rozkoš
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kounov
|
ÚP Kounov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 1 ÚP Provodov-Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hajnice
|
ÚP Hajnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚS Skalička - jih, lokalita A11, A12a, A12b - UKONČENA MOŽNOST VYUŽITÍ K 30.9.2022
|
11. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
ÚPSÚ Olešnice v Orlických horách
|
20. 9. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. II.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 1 ÚPO Všestary
|
26. 1. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS LUBNO - plocha L-Z3, L-Z2, L-P2, L-Z4
|
17. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
změna č. 7 ÚPSÚ Smiřice - Holohlavy - Černožice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Olešnice
|
ÚP Horní Olešnice - UKONČENO POŘIZOVÁNÍ 21.6.2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
ZÚ Borovnice
|
16. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS - lokalita
|
5. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Markvartice
|
ÚP Markvartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS Hořice - Studie uspořádání dopravní infrastruktury v subregionu města Hořice v návaznosti na přípravu trasy dálnice D35
|
20. 2. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 8 ÚP Dobruška
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚPSÚ Spyšova
|
1. 6. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z32, Liberk
|
19. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Konecchlumí
|
změna č. 2 ÚP Konecchlumí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS lokality 3 (c1) Černilov
|
29. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 1 ÚPSÚ Potštejn
|
10. 12. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality Z27 Praskačka - ZRUŠENA K 28.11.2023
|
25. 11. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|