Káranice
|
ÚPO Káranice
|
28. 11. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Hořice
|
27. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚP Rybná nad Zdobnicí
|
5. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚPM Dobruška
|
4. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
ÚP Zdobnice
|
11. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořiněves
|
změna č. 1 ÚPO Hořiněves
|
29. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
změna č. 1 ÚPO Vestec
|
23. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřenice
|
změna č. 1 ÚPO Dobřenice
|
13. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladé Buky
|
ÚP Mladé Buky
|
8. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačalky
|
ÚP Bačalky
|
30. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS 32.A - (Z83)
|
1. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Byzhradec
|
ÚP Byzhradec
|
16. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
změna č. 2 ÚP Sovětice
|
22. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
ÚP Batňovice
|
17. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Konecchlumí
|
změna č. 1 ÚP Konecchlumí
|
21. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 3 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
14. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPM Kostelec nad Orlicí
|
19. 10. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďárky
|
ÚS Žďárky - zastavitelná plocha Z8
|
15. 2. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 20
|
29. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
změna č. 1 ÚP Sadová
|
4. 6. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 3 ÚPO Nový Hrádek
|
30. 11. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Chudeřice
|
ÚP Chudeřice
|
8. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
ÚS ÚS2 Mostek
|
22. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 92
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Černíkovice
|
ÚP Černíkovice
|
2. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
změna č. 1 ÚPO Librantice
|
22. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
ÚPO Vrbice
|
3. 9. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Smrkovice
|
změna č. 1 ÚP Staré Smrkovice
|
1. 7. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 2 ÚPSÚ Náchod
|
24. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Tutleky
|
ÚPSÚ Tutleky
|
11. 4. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚP Libuň
|
16. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílá Třemešná
|
ÚP Bílá Třemešná
|
26. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Králíky
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendraž
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
ÚP Janské Lázně
|
5. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚP Předměřice nad Labem
|
11. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změny č. 146-1, 146-3
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
ÚPSÚ Skuhrov nad Bělou
|
1. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
změna č. II. ÚPSÚ Opočno
|
26. 10. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 7 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
27. 1. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Přibyslav
|
ÚS veřejných prostranství Přibyslav
|
29. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 219
|
22. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 5 ÚPO Červený Kostelec
|
15. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Litoboř
|
změna č. 1 ÚP Litoboř
|
2. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚPO Boharyně
|
14. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
ÚPO Úpice
|
12. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|