Žacléř
|
změna č. 2 ÚPM Žacléř
|
4. 3. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
15. 5. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilantice
|
ÚP Vilantice
|
2. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚP Solnice
|
14. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
změna č. 1 ÚPO Mlékosrby
|
5. 5. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
změna č. 2 ÚPO Klamoš
|
8. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 4 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
25. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 5 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
22. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 41
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Libchyně
|
změna č. 1 ÚP Libchyně
|
17. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Buky
|
ÚP Staré Buky
|
28. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 1 ÚP Dolní Přím
|
20. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚP Kopidlno
|
15. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Choteč
|
ÚPSÚ Choteč
|
1. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Prasek
|
ÚPO Prasek
|
17. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Dřevěnice
|
9. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚPO Obědovice
|
20. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlkov
|
ÚP Vlkov
|
15. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
4. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
změna č. 2 ÚP Bílý Újezd
|
10. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
ÚP Třebnouševes
|
18. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 1 ÚP Vrchlabí
|
29. 8. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
změna č. 2 ÚPO Stěžery
|
1. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 13 ÚPSÚ Náchod
|
25. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 4 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
16. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚPO Lípa nad Orlicí
|
6. 8. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvalkovice
|
změna č. 4 ÚPO Chvalkovice
|
13. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 5 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
6. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
změna č. 2 ÚPO Kramolna
|
22. 4. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
ÚPO Česká Čermná
|
29. 1. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 1 ÚPO Jaroměř
|
13. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
změna č. 1 ÚPO Bohdašín
|
12. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
změna č. 2 ÚPO Orlické Záhoří
|
11. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
ÚP České Meziříčí
|
14. 3. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vřesník
|
ÚP Vřesník
|
11. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚP Nechanice
|
15. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
ÚPSÚ Újezd pod Troskami
|
30. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
15. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Svídnice
|
změna č. 1 ÚPO Svídnice
|
4. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Hněvčeves
|
ÚP Hněvčeves
|
11. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Úpou
|
Změna č. 1 ÚPO Slatina nad Úpou
|
29. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
změna č. 1 ÚP Lukavice
|
20. 5. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
změna č. 1 ÚP Holovousy
|
9. 2. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 2 ÚP Deštné v Orlických horách
|
18. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Brada-Rybníček
|
ÚPO Brada-Rybníček
|
4. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
změna č. 1 ÚP Pěčín
|
11. 8. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobré
|
změna č. 1 ÚP Dobré
|
26. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
změna č. 2 ÚPO Vysokov
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 2 ÚP Nová Paka
|
11. 10. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 2 ÚP Vamberk
|
27. 8. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|