Kuks
|
ÚP Kuks
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
změna č. 1 a úprava ÚPO Lukavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolehošť
|
změna č. 2 ÚP Bolehošť
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
změna č. 1 ÚP Holohlavy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
RP Špindlerův Mlýn - centrum
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
ÚP Borovnice (ORP Kostelec nad Orlicí) - nový
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
změna č. 2 ÚP Rtyně v Podkrkonoší
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdelov
|
ÚP Zdelov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 175
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚPSÚ Bartošovice v Orl. horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná
|
ÚP Čermná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
změna č. 2 ÚPO Chotěvice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
změna č. 3 ÚP Praskačka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 2 ÚP Obědovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. III.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 4 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
ÚP Bohdašín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice nad Labem
|
změna č. 1 ÚP Kunčice nad Labem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Val
|
změna č. 1 ÚP Val
|
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
změna č. 1 ÚP České Meziříčí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚP Lánov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
změna č. 1 ÚP Slavoňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hněvčeves
|
změna č. 1 ÚP Hněvčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 5 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brada-Rybníček
|
změna č. 2 ÚPO Brada - Rybníček
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Rybná nad Zdobnicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 8 ÚPSÚ Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 1 RP území mezi ul. Nádražní, B.Němcové a TGM (dále jen RP Rychta)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chleny
|
změna č. 1 ÚP Chleny
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
ÚP Vestec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z4, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kohoutov
|
ÚP Kohoutov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec
|
ÚP Kostelec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
změna č. 3 ÚP Sadová
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
ÚP Vitiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
změna č. 1 ÚP Mostek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Olešnice v Orlických horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Litíč
|
ÚP Litíč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeřice
|
změna č. 1 ÚPO Jeřice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borová
|
změna č. 2 ÚPO Borová
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚP Pec pod Sněžkou (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
změna č. 1 ÚP Čestice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Labská
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borová
|
změna č. 3 ÚPO Borová
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
změna č. 3 ÚPSÚ Zámostí - Blata
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 4 ÚP Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
změna č. 2 ÚP Bukovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cerekvice nad Bystřicí
|
ÚP Cerekvice nad Bystřicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
změna č. 1 ÚP Stará Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|