Nové Město nad Metují
|
ÚS S 3/3 Nové Město nad Metují, kú Vrchoviny
|
3. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Svatoňovice
|
změna č. 1 ÚPO Velké Svatoňovice
|
4. 4. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS veřejného prostranství Dobruška - lokality Z3.1 a Z3.2, k.ú. Domašín u Dobrušky
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Žacléř
|
ÚPM Žacléř
|
24. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
změna č. 3 ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
22. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Trutnov - Z83 pod zahrádkami
|
21. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změna č. 2 ÚP Adršpach
|
8. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - Želí
|
11. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
změna č. 2 ÚP Solnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolany
|
ÚP Dolany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 3 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
28. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
ÚPSÚ Bartošovice v Orl. h.
|
2. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 7 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
22. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS změna trasy regionálního biokoridoru RK800
|
31. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Libňatov
|
změna č. 1 ÚP Libňatov
|
14. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Buky
|
změna č. 4 ÚP Staré Buky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 1 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
26. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 3 ÚPM Police nad Metují
|
22. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Žacléř
|
změna č. 1 ÚPM Žacléř
|
21. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
ÚPSÚ Kosice
|
29. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Říčky v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Říčky v Orlických horách
|
7. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Choteč
|
ÚP Choteč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prasek
|
ÚP Prasek
|
4. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Žeretice
|
změna č. 1 ÚP Žeretice
|
28. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 54
|
21. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
Změna č. 2 ÚPO Obědovice
|
7. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlkov
|
změna č. 2 ÚPO Vlkov
|
16. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 1 ÚP Dolní Přím
|
20. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 1 ÚPO Nahořany
|
9. 1. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
změna č. 1 ÚPO Třebnouševes
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
změna č. 1 ÚPO Olešnice
|
13. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS 12 RD Na Malé Straně v Černilově
|
12. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 8 ÚP Vrchlabí - nedokončuje se samostatně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
změna č. 3 ÚPO Stěžery
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Dřevěnice
|
9. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zuastavitelné plochy Z2a a Z10 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚP Náchod
|
20. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚS zastavitelná plocha Z16 v Týništi nad Orlicí
|
30. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
ÚP Kostelecké Horky
|
14. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
změna č. 1 ÚP Sedloňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
ÚP Lípa nad Orlicí
|
26. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚPO Studnice
|
21. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Chyjice
|
ÚP Chyjice
|
18. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 7 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
28. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
změna č. 2 ÚP Bílý Újezd
|
10. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
ÚP Kramolna
|
4. 11. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|