Hradec Králové
|
změna č. 154
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 1 ÚP Červený Kostelec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 1 SÚP Jánské Lázně
|
22. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Hejtmánkovice
|
ÚS k ÚPD Hejtmánkovice - zastavitelné plochy BV22 a BV6 - stavby RD
|
3. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změna č. 2 ÚP Česká Skalice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchovnice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Přibyslav
|
ÚS veřejných prostranství Přibyslav
|
29. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Neděliště
|
ÚS zastavitelné plochy Z1 Neděliště
|
11. 2. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Osice
|
ÚP Osice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary - lokality V-Z4, V-Z5
|
21. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Nemyčeves
|
změna č. 1 ÚP Nemyčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1 UrbS Lokalita Aldis
|
24. 4. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z8-1 v Kvasinách
|
4. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatiny
|
ÚP Slatiny
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS lokalita U Milety Hradec Králové
|
19. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
ÚPSÚ Deštné v Orl. horách
|
27. 6. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Jičín - lokality 305-OS a 324-OS
|
16. 11. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS Revitalizace parkových ploch v Nové Pace - II. etapa
|
12. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 8 ÚP Broumov
|
9. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚPSÚ Vamberk a Lupenice
|
21. 12. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
ZÚ Pilníkov
|
21. 3. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
Změna č. 1 ÚPO Zábrodí
|
12. 10. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 3 ÚP Lázeně Bělohrad
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teplice nad Metují
|
ÚS zastavitelných ploch Z16 a Z111 Teplice nad Metují
|
13. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
ÚS lokalita Z13 Smržov
|
23. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS veřejného prostranství Dobruška - lokalita Z2.15, k.ú. Dobruška
|
5. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
ÚS Jičíněves - Keteň lokalita ZB10
|
9. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 164-2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
změna č. 3 ÚPSÚ Zámostí - Blata
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Barchov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Z.S5_PV - Spy
|
5. 2. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
ÚS Pohoří - lokalita Z6
|
28. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 6 ÚP Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS urbanisticko-architektonická studie v areálu bývalých kasáren Nové Město nad Metují
|
9. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
změna č. 2 ÚP Libčany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚS - centrální části obce Vidochov
|
24. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 2 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
30. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Voda
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚS Dolní Přím - lokalita Zp1, Zp2
|
18. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚS výstavby rodinných domů v lokalitě č. 26
|
3. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 113
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - zastavitelná plocha Z10a, Z10b, Z10c, Z10d, Z10e (US3)
|
8. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Chomutice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zastavitelné plochy Z1f a Z1g a Z9 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Ples
|
ÚP Nový Ples
|
21. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚPSÚ Dolní Dvůr, Černý Důl, Strážné
|
4. 1. 1984
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvalkovice
|
změna č. 2 ÚPO Chvalkovice
|
14. 9. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
ÚS pro zastavitelné plochy Br1 a Br14, Bílý Újezd
|
24. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|