Zdechovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Vrchoviny - území S3
|
25. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
změna č.2 ÚPO Česká Skalice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 2 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
13. 7. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 248
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinary
|
změna č. 1 ÚP Vinary
|
16. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-1 a plochu přestavby P1-2, Solnice - ZRUŠENA k 24.10.2023
|
30. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokré
|
změna č. 1 ÚP Mokré
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 22
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Libňatov
|
změna č. 2 ÚP Libňatov
|
20. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS lokality Z19, Z20a, Z20b - jižně od Palackého ulice
|
18. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 1 ÚP Police nad Metují
|
27. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 1 ÚPSÚ Dolní Radechová
|
26. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Metují
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - plochy přestavby P3a, P3b - část zastavitelné plochy Z62b, var. 2023 - UKONČENA MOŽNOST VYUŽITÍ
|
8. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS Benátky - lokalita Z3
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
ÚP Červená Hora
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
RP Poloostrov Rozkoš,část Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. 6 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem, část Blešno
|
4. 10. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
změna č. 1 ÚP Olešnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 130
|
18. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚP Libřice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 6 ÚP Vrchlabí
|
20. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚP Stěžery
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS veřejného prostranství "Nad nemocnicí" (lokalita Z21/n, Z9/sm a P13/n + koridor ZDk4 Územního plánu Náchod)
|
23. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚS veřejného prostranství Sedloňov - lokality Z2, k.ú. Sedloňov
|
5. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 206
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - lokalita Z7
|
27. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
změna č. 1 ÚP Orlické Záhoří
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Staré Nechanice, plocha A-Z6., A-Z7, A-Z8, A-P1
|
18. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 277
|
31. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
změna č. 1 ÚP Lochenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS Urbanice - lokalita č. 2 U Trati - změna 6/2023
|
11. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lupenice
|
změna č. 1 ÚP Lupenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šestajovice
|
ÚPO Šestajovice
|
13. 2. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Brusnice
|
ZÚ Horní Brusnice
|
4. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚS veřejných prostranství v ORP Vrchlabí, lokalita Nad Roklí v Lánově
|
26. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Otovice
|
ÚPO Otovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny č. 6 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
11. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS - plocha A9 k.ú. Vysoká nad Labem
|
1. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
změna č. 5 ÚPO Vysokov
|
14. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bříšťany
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 5 ÚP Vamberk
|
7. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚS Smiřice - lokalita Z7
|
21. 8. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 4 ÚPM Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jívka
|
změna č. 1 ÚP Jívka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
změna č. 2 ÚPSÚ Záměl
|
|
|
|
|
|
|
|
|