Bukovice
|
změna č. 2 ÚP Bukovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
ÚP Vestec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cerekvice nad Bystřicí
|
ÚP Cerekvice nad Bystřicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 3 ÚPSÚ Kopidlno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cholenice
|
ÚPO Cholenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 1 ÚP Nový Hrádek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
ÚP Vitiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvaleč
|
změna č. 2 ÚPO Chvaleč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Olešnice
|
ZÚ Dolní Olešnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 4 ÚPO Černý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změna č. 2 ÚP Česká Skalice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
změna č. 3 ÚPSÚ Zámostí - Blata
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 6 ÚP Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 138
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 4 ÚPO Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 5 ÚP Vrchlabí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
RP Centrální zóna - Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Týniště nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
změna č. 2 ÚPO Bohdašín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
ÚP Borek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
ÚP Pěčín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnov
|
změna č. 2 ÚPO Trnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 4 ÚPSÚ Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z15, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 307
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
změna č. 1 ÚP Choustníkovo Hradiště (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Dvůr
|
změna č. 1 ÚP Dolní Dvůr
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 4 ÚP Jaroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Převýšov
|
ÚP Převýšov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
měna č. 2 ÚP Kvasiny
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
změny č. 1 ÚPSÚ Radim
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
ÚS Výstavba bytových a rodinných domů lokalita Za Humny
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 9 ÚP Broumov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚP Roudnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
změna č. 1 ÚP Sobotka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 2 ÚP Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 6 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 5 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
RP Vitiněves, lokalita Hradčany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Myštěves
|
změna č. 1 ÚP Myštěves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 2 ÚPO Černý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 3 ÚP Janské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 1 ÚP Červený Kostelec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
změna č. 3 ÚPO Zábrodí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teplice nad Metují
|
změna č. 2 ÚP Teplice nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rožnov
|
ÚP Rožnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
ÚPSÚ Zámostí-Blata změny a doplňky 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
|