Týniště nad Orlicí
|
ÚP Týniště nad Orlicí
|
19. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚS Kostelec nad Orlicí - Seykorův park
|
2. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sběř
|
ÚP Sběř
|
22. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 3 ÚPO Černý Důl
|
26. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
ÚPO Lípa nad Orlicí
|
18. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Střezetice
|
ÚP Střezetice
|
25. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
ÚPO Kramolna
|
3. 10. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice, zastavitelná plocha Z11 - ukončena platnost
|
17. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 4 ÚP Janské Lázně
|
15. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 165
|
21. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
ÚPO Orlické Záhoří
|
9. 2. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršovka
|
změna č. 2 ÚP Vršovka
|
6. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
5. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Úhlejov
|
ÚP Úhlejov
|
5. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 226
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
změna č. 1 ÚPO Ostroměř
|
14. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS 17 Červený Kostelec - lokality L-SM-02 Lhota za Červeným Kostelcem
|
7. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lodín
|
změna č. 1 ÚP Lodín
|
4. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Světí
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmanice
|
ÚP Heřmanice
|
28. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
ÚS Ulice U chlumeckých hranice - Nepolisy
|
28. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚS Boharyně - Trnava (X5), přestavbová plocha P5
|
8. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚPO Urbanice
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuks
|
ÚS Kuks - zastavitelná plocha Z2 (2021)
|
26. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Zb6 - Skuhrov nad Bělou
|
16. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
ÚP Lukavice
|
16. 7. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
změn č. 2 ÚP Syrovátka
|
22. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
změna č. 2 ÚPSÚ Javornice
|
26. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Puchlovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolehošť
|
ÚS Bolehošť - lokalita Z7a/BV
|
24. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Lampertice
|
ÚP Lampertice
|
1. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavhostice
|
ÚP Slavhostice
|
8. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasošky
|
změna č. 3 ÚPO Rasošky
|
7. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
ÚP Pěčín
|
23. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
ÚS Vysoké Veselí - lokalita Z1
|
25. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
ÚS lokality Z10
|
11. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 1 ÚP Nová Paka
|
23. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
Územní studie lokality bývalého závodu masny, tvořená plochami Bbd2, Bsm4,Pz1,Brd1, částí rezervy Brd-r1 a okolními plochami dopravní infrastruktury a stabilizovanými plochami z ÚP Vamberk
|
30. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Písek
|
ÚP Písek
|
7. 10. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Machov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Zachrašťany
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořenice
|
ÚP Hořenice
|
28. 5. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 5 ÚPSÚ Nové Město nad Metují
|
16. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚPSÚ Smiřice-Holohlavy-Černožice
|
17. 3. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
ÚS Dobrá Voda u Hořic
|
11. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Měník
|
změna č. 3 ÚPO Měník
|
14. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|