Nahořany
|
RP Poloostrov Rozkoš,část Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚP Libřice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚS U lesa - Stěžírky, lokalita 31
|
6. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚS veřejného prostranství Sedloňov - lokality Z2, k.ú. Sedloňov
|
5. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
změna č. 1 ÚP Orlické Záhoří
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
změna č. 1 ÚP Lochenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice nad Labem
|
změna č. 1 ÚP Kunčice nad Labem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS veřejných prostranství - lokalita Aldis
|
2. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
ÚS zastavitelná plocha Z2 v Česticích
|
18. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚP Lánov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Otovice
|
ÚPO Otovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS dostavby, přestavby a optimalizace zastavitelných ploch obce Divec
|
11. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
RP Jičín - Nové Město sever
|
24. 1. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 4 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚS lokalita č. Z18
|
22. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
ZÚ Bukovice
|
24. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
ÚP Zaloňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kacákova Lhota
|
změna č. 1 ÚPSÚ Kacákova Lhota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
změna č. 1 ÚP Rudník
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vernéřovice
|
ÚPO Vernéřovice
|
5. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z4, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konecchlumí
|
ÚPO Konecchlumí
|
5. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Doudleby nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 1 ÚP Vítězná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Židovice
|
ÚPO Židovice
|
24. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílsko u Hořic
|
změna č. 1 ÚP Bílsko u Hořic
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Smrkovice
|
ÚPSÚ Staré Smrkovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 11 ÚPSÚ Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
změna č. 1 ÚP Semechnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 1 SÚP Jánské Lázně
|
22. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Olešnice v Orlických horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Litíč
|
ÚP Litíč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchý Důl
|
ÚP Suchý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1 UrbS Lokalita Aldis
|
24. 4. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚS Bažantnice - zastavitelná plocha Z1-8, vymezená územním plánem Kvasiny
|
12. 9. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 2 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
3. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnička
|
ZÚ Borovnička
|
20. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚP Pec pod Sněžkou (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS lokality Z26 Vysoká nad Labem
|
25. 1. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 9 ÚPSÚ Nová Paka
|
14. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
změna č. 2 ÚPSÚ Valdice
|
25. 6. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 3 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
27. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Velichovky
|
ÚP Velichovky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Jičín - lokality 305-OS a 324-OS
|
16. 11. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 164-2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Podhorní Újezd a Vojice
|
14. 7. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná
|
ÚP Čermná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
ÚP Zdobnice (2024)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 168
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚPSÚ Libčany
|
|
|
|
|
|
|
|
|