Božanov
|
ÚP Božanov
|
10. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka
|
změna č. 2 ÚPO Pecka
|
3. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
změna č. 1 ÚP Vysoká nad Labem
|
5. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
změna č. 1 ÚP Dobrá Voda u Hořic
|
12. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS Revitalizace parkových ploch v Nové Pace - II. etapa
|
12. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
ÚS Valdice - lokalita Z5
|
18. 8. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Brzice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
ÚPO Zábrodí
|
26. 4. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužec nad Cidlinou
|
ÚP Lužec nad Cidlinou
|
22. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
RP Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
|
30. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město
|
změna č. 1 ÚP Nové Město
|
18. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Veliš
|
změna č. 2 ÚPO Veliš
|
2. 2. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
ÚS sídlení zeleně města Lázně Bělohrad
|
2. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Sloupno
|
ÚP Sloupno
|
1. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Martínkovice
|
změna č. 1 ÚP Martínkovice
|
19. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Teplice nad Metují
|
ÚP Teplice nad Metují
|
11. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS pro výstavbu RD v lokalitě 45-BR (k.ú. Popovice) - změna č. 1
|
9. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 3 ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
19. 7. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS lokalita U Milety Hradec Králové
|
19. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
ÚP Smržov
|
21. 2. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 3 ÚP Dobruška
|
17. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Rožnov
|
změna č. 3 ÚPO Rožnov
|
15. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
změna č. 3 ÚPSÚ Albrechtice nad Orlicí
|
17. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
změna č. 1 ÚPSÚ Bystré
|
10. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z1 - změna březen 2019
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Branná
|
změna č. 3 ÚP Dolní Branná
|
27. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
ÚS Bartošovice v Orlických horách, zastavitelné plochy ZB8
|
12. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Krčínské návrší
|
11. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
změna č. 3 ÚP Velké Poříčí
|
17. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚPO Čermná n.O.
|
16. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Meziměstí
|
změna č. 2 ÚP Meziměstí
|
6. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS urbanisticko-architektonická studie v areálu bývalých kasáren Nové Město nad Metují
|
9. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚP Vidochov
|
7. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Solnice a Kvasiny
|
24. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
ÚPO Mlékosrby
|
21. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
29. 12. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
změna č. 3 ÚPO Klamoš
|
8. 8. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 4 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
22. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 59
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Libchyně
|
změna č. 1 ÚP Libchyně
|
17. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
ÚPM Police nad Metují
|
14. 10. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Zlatá Olešnice
|
změna č. 1 ÚP Zlatá Olešnice
|
24. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 1 ÚPSÚ Dolní Radechová
|
26. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 1 ÚP Kopidlno
|
13. 8. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnovek
|
změna č. 3 ÚPO Rychnovek
|
29. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - plochy přestavby P3a, P3b - část zastavitelné plochy Z62b, var. 2023 - UKONČENA MOŽNOST VYUŽITÍ
|
8. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 1 ÚP Potštejn
|
15. 7. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Ples
|
ÚP Nový Ples
|
21. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|