Libchyně
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 1 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
26. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Voda
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 1 ÚPM Police nad Metují
|
29. 9. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 2 ÚPSÚ Dolní Radechová
|
20. 8. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚS Kopidlno - lokalita VP8 a OS3 (lokalita bývalého cukrovaru)
|
4. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Zlatá Olešnice
|
změna č. 2 ÚP Zlatá Olešnice
|
30. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - plochy přestavby P3a, P3b - část zastavitelné plochy Z62b, část zastavěného území na ppč. 4327 a 207/2, z roku 2024
|
28. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Prasek
|
ÚPO Prasek
|
17. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚP Železnice
|
3. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚPO Obědovice
|
20. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlkov
|
ÚPO Vlkov
|
22. 10. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
ÚP Blešno
|
13. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 79
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
změna č. 1 ÚPO Stěžery
|
1. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 13 ÚPSÚ Náchod
|
25. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚS Seifertova
|
2. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚP Týniště nad Orlicí
|
19. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 184
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚPO Lípa nad Orlicí
|
6. 8. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Chyjice
|
ÚP Chyjice
|
18. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Střezetice
|
změna č. 1 ÚP Střezetice
|
1. 3. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 5 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
6. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 4 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
20. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
změna č. 4 ÚPO Kramolna
|
14. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚPO Olešnice
|
24. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 3 ÚPO Jaroměř
|
4. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
změna č. 4 ÚPO Bohuslavice
|
11. 4. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
změna č. 2 ÚPO Orlické Záhoří
|
11. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršovka
|
změna č. 2 ÚP Vršovka
|
6. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚP Nechanice
|
15. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Úhlejov
|
ÚP Úhlejov
|
5. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 135
|
29. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
15. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Svídnice
|
ÚPO Svídnice
|
13. 2. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Holín
|
úz.plán kat. území Horní Lochov
|
2. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice
|
změna č. 1 ÚP Kunčice
|
10. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚPO Urbanice
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
změna č. 2 ÚP Pěčín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
RP Špindlerův Mlýn - centrum
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
2. změna ÚPSÚ Hořice
|
29. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Kasárna Jičín
|
23. 1. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Budčeves
|
ÚPO Budčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jívka
|
ÚPO Jívka
|
15. 1. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-1 - AKTUALIZACE 2023-06, Solnice
|
24. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lánov
|
změna č. 1 ÚP Dolní Lánov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
ÚS Černožice, lokalita Z5 - "K Čáslavkám"
|
16. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|