Ostružno
|
ÚP Ostružno
|
1. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovice
|
ÚP Petrovice
|
13. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
změna č. 3 ÚPO Vysokov
|
23. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 3 ÚP Nová Paka
|
23. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 6 ÚP Špindlerův Mlýn
|
8. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
RP Městské památkové rezervace Nové Město nad Metují
|
11. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
změna č.1 ÚP Božanov
|
18. 7. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobré
|
ÚPO Dobré
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilečí
|
Změna č. 1 ÚPO Mezilečí
|
12. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 2 RP historického jádra města Jičína
|
29. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚPM Trutnov
|
8. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚPN SÚ Roudnice
|
10. 2. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Březina
|
změny č. 1 ÚPSÚ Březina
|
25. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhoty u Potštejna
|
ÚPO Lhoty u Potštejna
|
25. 10. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚPSÚ Sobotka, Staňkova Lhota, Osek
|
3. 4. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Podbřezí
|
22. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚPSÚ Hořice-Březovice, Doubrava, Chlum, Chvalina a Libonice
|
20. 7. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
ÚP Rudník
|
31. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Chleny
|
ÚPO Chleny a Krchleby
|
16. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
ÚP Zdobnice
|
11. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
změna č. 1 ÚPO Hořičky
|
21. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 1 ÚP Nové Město nad Metují
|
11. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
změna č. 1 ÚPO Vestec
|
23. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladé Buky
|
ÚPO Mladé Buky
|
15. 8. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
ÚP Albrechtice nad Orlicí
|
25. 1. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Kobylice
|
ÚP Kobylice
|
30. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 2 ÚP Třebechovice pod Orebem
|
18. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Bartošovice v Orlických horách
|
4. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
změna č. 1 ÚPO Libošovice
|
14. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
ÚP Staré Místo
|
25. 7. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
ÚP Polom
|
1. 11. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosičky
|
ÚP Kosičky
|
27. 4. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Dvůr
|
ÚP Dolní Dvůr
|
17. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Žlunice
|
ÚPSÚ Žlunice
|
1. 9. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
ÚPO Vrbice
|
3. 9. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 3 ÚPSÚ Dolní Radechová
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚPSÚ Náchod
|
7. 9. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
ÚPSÚ Smiřice-Holohlavy-Černožice
|
28. 6. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
změna č. 1 ÚP Stračov
|
9. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Kovač
|
ÚPO Kovač
|
28. 1. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
ÚP Semechnice
|
28. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchý Důl
|
změna č. 1 ÚPO Suchý Důl
|
24. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
ÚP Blešno
|
13. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚPSÚ Olešnice v Orlických horách
|
7. 9. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
25. 1. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Přibyslav
|
změna č. 1 ÚPSÚ Přibyslav
|
20. 10. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Osek
|
ÚP Osek
|
13. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Metuje
|
ÚPO Česká Metuje
|
4. 6. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovčice
|
změna č. 2 ÚPO Lovčice
|
13. 7. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Synkov-Slemeno
|
změna č. 1 ÚP Synkov- Slemeno
|
18. 8. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|