Vestec
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS lokality Z19, Z20a, Z20b - jižně od Palackého ulice
|
18. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS veřejného prostranství Dobruška - lokality Z2.8 a Z2.14, k.ú. Dobruška
|
20. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 175
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
změna č. 2 ÚPO Vitiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚS Sovětice - lokalita Z1S, Z2S
|
17. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Libníkovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS lokalitay Z17a, Z17b, Z62 a Z75 Bejkovka
|
2. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
změna č. 2 ÚPO Chotěvice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS zastavitelné plochy Z8 v k.ú. Praskačka
|
3. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
RP Poloostrova Rozkoš
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 124
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - zastavitelná plocha Z10a, Z10b, Z10c, Z10d, Z10e (US3)
|
8. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny 1999
|
15. 6. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Běleč nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z5/sm územního plánu Náchod
|
1. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚS veřejného prostranství "Úlibice - U Kostelíčka"
|
23. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚPSÚ Dolní Dvůr, Černý Důl, Strážné
|
4. 1. 1984
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
ÚS Kratonohy - Lokalita a.1
|
17. 7. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 147
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary - lokality V-Z4, V-Z5
|
21. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
ÚS Valdice - lokalita Z5
|
18. 8. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
změna č. 1 ÚP České Meziříčí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeníkovice
|
ÚPSÚ Jeníkovice
|
16. 12. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 5 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
ÚP Borek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 262
|
28. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS veřejného prostranství Slavoňov - lokalita Blažkov
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚS k regulačnímu plánu částí města Pec pod Sněžkou
|
1. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
ÚPSÚ Pilníkov
|
12. 11. 1986
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
Změna č. 1 ÚPO Zábrodí
|
12. 10. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Dětenice
|
ÚPSÚ Dětenice
|
1. 6. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Markvartice
|
ÚP Markvartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 2 a změna č. 4 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lejšovka
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚPSÚ Dobruška
|
7. 10. 1991
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilesí
|
ÚS veřejného prostranství Mezilesí - lokalita Mezilesí západ
|
9. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Kasárna Jičín - nová
|
18. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS Roudnice U hřbitova - lokalita č. 16 (změna 8/2022)
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS zastavitelné plochy Z9 Sobotka
|
15. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 2 ÚP Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|