Kounov
|
ÚP Kounov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
ÚS Semechnice - zastavitelné plochy Z1, Z3, Z4 a Z6
|
12. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Lišice
|
ÚP Lišice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚS Jahodov - lokalita Z1 (Aktualizace 2021)
|
30. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukorady
|
ÚPSÚ Sukorady
|
1. 8. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 130
|
18. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Skřivany
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Olešnice v Orlických horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 206
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary - lokalita V-Z7, V-Z8, KMK2 (2021)
|
5. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
změna č. 2 ÚP Nechanice
|
20. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
ÚP Bohdašín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 7 ÚPSÚ Nová Paka
|
8. 10. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
měna č. 2 ÚP Kvasiny
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 3 ÚPSÚ Vamberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Labská
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Radostov
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 277
|
31. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚP Pec pod Sněžkou (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká Srbská
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohoznice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 8 ÚPSÚ Nová Paka v k.ú. Kumburský Újezd, Studénka, Heřmanice, Štikov
|
14. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Brusnice
|
ZÚ Horní Brusnice
|
4. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
ÚPO Velká Jesenice
|
31. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Maršov u Úpice
|
změna č. 1 ÚP Maršov u Úpice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teplice nad Metují
|
změna č. 2 ÚP Teplice nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
doplněk 1 ÚPSÚ Dobruška
|
11. 12. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilesí
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 4 ÚP Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
změna č. 4 ÚPSÚ Libáň - Staré Hrady (část Libáň)
|
2. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Podhorní Újezd a Vojice
|
14. 7. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 8 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlístov
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z2, Chlístov u Dobrušky
|
31. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejných prostranství Nové Město nad Metují - Spy
|
29. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z21 a Z-P59, Liberk
|
30. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bašnice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Konecchlumí
|
změna č. 1 ÚP Konecchlumí
|
21. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - lokalita č. 11 "Fryntova louka"
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Starý Bydžov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚS lokalita X3 (zastavitelné plochy Z10, Z12, Z13, Z14, Z15) územního plánu obce Potštejn, k.ú. Potštejn
|
7. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lánov
|
změna č. 1 ÚP Dolní Lánov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 10 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Myštěves
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 92
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
ÚS Ohnišov - lokalita Zb8
|
27. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚS Lokality Z71 a Z72 ve Štěpánovsku
|
19. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|