Chomutice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 1 ÚPO Žernov
|
27. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Ples
|
ÚP Nový Ples
|
21. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvalkovice
|
změna č. 2 ÚPO Chvalkovice
|
14. 9. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 87
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišťany
|
ÚS Ohnišťany Jih, lokalita Z1
|
21. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚP Librantice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS Běleč n. O. - lokalita 16
|
9. 11. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚS Kostelec nad Orlicí - Ptáčkova ulice
|
2. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚS Lokality Z71 a Z72 ve Štěpánovsku
|
19. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚPSÚ Sedloňov
|
9. 9. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
změna č. 3 ÚPO Lípa nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Střezetice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílsko u Hořic
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚS Boharyně - Trnava (X5), přestavbová plocha P5
|
8. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
ÚS Ulice U chlumeckých hranice - Nepolisy
|
28. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuks
|
ÚS Kuks - zastavitelná plocha Z2 (2021)
|
26. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚP Urbanice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolehošť
|
ÚS Bolehošť - lokalita Z7a/BV
|
24. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Puchlovice
|
ÚP Puchlovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚPSÚ Jičín, Holín, Valdice, Čejkovice
|
1. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1 RP Podzámčí
|
30. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
změna č. 1 ÚPO Vysokov
|
19. 7. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
ÚS lokality Z10
|
11. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
19. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Machov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
ÚS Špindlerův Mlýn - technická zóna
|
5. 11. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnička
|
ZÚ Borovnička
|
20. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
RP Jičín - lokalita autobusového nádraží
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnov
|
změna č. 2 ÚPO Trnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚS lokality č. 19 a 56 Lhota pod Libčany
|
7. 11. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrádek
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Písek
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
změny I. ÚPSÚ Jinolice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
ÚS zastavitelné plochy Z17 Rtyně v Podkrkonoší
|
21. 12. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚPSÚ Jičín, Holín, Valdice, Čejkovice
|
1. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS Šalamounova 3-jih (US 06) Hořice
|
18. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Javůrky
|
4. 4. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS zastavitelné plochy Z2.12 a Z2.13 - lokalita Belveder v Dobrušce
|
28. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 195-1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 18
|
23. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Klášterská Lhota
|
změna č. 1 ÚP Klášterská Lhota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná
|
ZÚ Čermná
|
18. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, U Olešnice)
|
6. 8. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 3 ÚP Police nad Metují
|
19. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 199
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality Z8 Praskačka
|
21. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|