Radim
|
změny č. 1 ÚPSÚ Radim
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚS veřejného prostranství Centra obce Lánov
|
26. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 254
|
28. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS AKTUALIZACE Č. 2 pro navazující plochy výrobní (zastavitelná plocha Z16)
|
11. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚS Strategie rozvoje města Pec pod Sněžkou
|
1. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny č. 6 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
11. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
UrbS Temešvár - Plačice - Bláhovka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovičky
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
změna č. 3 ÚPO Zábrodí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 11 ÚPSÚ Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚP Nové Město nad Metují
|
20. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
RP Trutnov - Červený kopec
|
19. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚP Roudnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS Sobotka plocha Z6
|
9. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 1b ÚP Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
ÚPSÚ Zámostí-Blata změny a doplňky 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jívka
|
změna č. 1 ÚP Jívka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 12 ÚPSÚ Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS plochy Z8 v Rybné nad Zdobnicí
|
6. 1. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Podůlší
|
změny II. ÚPSÚ Podůlší
|
2. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství Nové Město nad Metují - Žižkovo náměstí
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
změna č. 1 ÚP Vidochov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
ÚS - lokalita II/6, k.ú. Bystré v Orlických horách
|
22. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z42, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Dvůr
|
změna č. 1 ÚP Dolní Dvůr
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
změna č. 1 ÚP Mostek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
ÚS Bartošovice v Orlických horách, zastavitelné plochy ZB8
|
12. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚP Čermná nad Orlicí - nedokončen
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokality Z25a, Z25b a Z26
|
18. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Stárkov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec
|
ÚP Kostelec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 317
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 76
|
28. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Ohnišov
|
12. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 13 ÚP Vrchlabí - nedokončuje se samostatně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS Benátky - lokalita Z5, Z6
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Kozojedy
|
ÚP Kozojedy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Údrnice
|
ZÚ Údrnice
|
12. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Třemešná
|
ÚPO Červená Třemešná
|
14. 1. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
ÚP Janov
|
8. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukorady
|
ÚP Sukorady (2023)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. VIII. ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem - obec Blešno
|
13. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokalita Z4
|
28. 5. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 144
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
ÚS Skuhrov, Za kostelem - lokalita Zb23
|
18. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Neděliště
|
ÚS zastavitelné plochy Z1 Neděliště
|
11. 2. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 77
|
30. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Osice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nemyčeves
|
změna č. 1 ÚP Nemyčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|