Říkov
|
změna č. 3 ÚPO Říkov
|
27. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
ÚPO Borovnice
|
6. 10. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Choteč
|
ÚP Choteč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality Z6 Praskačka
|
15. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Žlunice
|
změna I. ÚPSÚ Žlunice
|
2. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 54
|
21. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 1 ÚP Obědovice
|
22. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 4 ÚP Broumov
|
28. 4. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
ÚPO Vrbice
|
3. 9. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚS Dolní Přím - lokalita Zh1
|
28. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚP Provodov-Šonov
|
17. 10. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
ÚP Nahořany
|
31. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 113
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
ÚS Třtěnice - lokalita Z1
|
8. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚP Černilov
|
11. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 12 ÚP Vrchlabí
|
2. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
ÚP Stračov
|
5. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z9/b Územního plánu Náchod
|
1. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
změna č. 1 ÚP Kostelecké Horky
|
31. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. 4 ÚP Úbislavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
ÚPSÚ Semechnice
|
11. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Lískovice
|
ÚP Lískovice
|
21. 2. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Chyjice
|
ÚP Chyjice
|
18. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚP Skalice
|
13. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
ÚP Adršpach
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukvice
|
ÚPO Bukvice
|
24. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 3 ÚPO Jaroměř
|
4. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Převýšov
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 186
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Barchov
|
ÚPO Barchov
|
10. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Osečnice
|
ÚPSÚ Osečnice
|
9. 4. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS - Výstavba rodinných domů za Soklovnou - Častolovice III. etapa
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS jádrové území krajinné památkové zóny - I. etapa
|
4. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS využití území mezi Alešovou ulicí a vlečkou ve Dvoře Králové nad Labem včetně prověření souvisejících vazeb odpovídající veřejné infrastruktury
|
18. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Staré Nechanice, plocha A-Z6., A-Z7, A-Z8, A-P1 (2021)
|
4. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 243
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlibice
|
ÚS Úlibice - ÚS lokalita BV - Z01
|
9. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS14 Červený Kostelec lokality L-BI-02, L-PV-04, L-PV-09, L-PV-10
|
28. 12. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Otovice
|
změna č. 1 ÚP Otovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS Lochenice, lokalita Z5 - I. etapa
|
2. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS Vysoká nad Labem - zastavitelná plocha Z8 - změna 03/2021
|
14. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlušice
|
ÚP Hlušice
|
9. 9. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Synkov-Slemeno
|
ÚP Synkov - Slemeno
|
18. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
ÚP Valdice
|
19. 2. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
změna č. 3 ÚPSÚ České Meziříčí
|
5. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚS X4 pro zastavitelnou plochu Z22, Slatina nad Zdobnicí
|
17. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Lupenice
|
změna č. 2 ÚP Lupenice
|
19. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|