Hradec Králové
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Pilníkov
|
30. 8. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoký Újezd
|
změna č. 1 ÚPSÚ Vysoký Újezd
|
31. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
ÚP Horní Maršov
|
14. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Borová
|
změna č. 1 ÚPO Borová
|
27. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Ves
|
změna č. 1 ÚP Nová Ves
|
5. 12. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Velichovky
|
změny č. 3 ÚPO Velichovky
|
2. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 2 ÚPO Lázně Bělohrad
|
1. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Maršov u Úpice
|
změna č. 1 ÚP Maršov u Úpice
|
25. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚS Těchlovice lokalita Z3
|
19. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 6 ÚP Broumov
|
22. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Hořičkami
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
ÚPO Smržov
|
19. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
změna IV ÚPSÚ Jičíněves
|
28. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Humburky
|
ÚP Humburky
|
31. 10. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
ÚS Záměl - zastavitelná plocha Z18
|
27. 3. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kbelnice
|
ÚPSÚ Kbelnice
|
18. 11. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS zastavitelné plochy Z1 a plochy přestavby P1 kú Rybná nad Zdobnicí
|
28. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 7 ÚPSÚ Hořice
|
26. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 2 ÚPO Chlumec nad Cidlinou
|
23. 6. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
RP městské památkové zóny
|
26. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
změna č. 1 ÚPSÚ Pohoří
|
30. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
změna č. 3 ÚP Zdobnice
|
19. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Meziměstí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Meziměstí
|
14. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
ÚPO Adršpach
|
20. 11. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Hostinné
|
změna č. 1 ÚPM Hostinné
|
12. 11. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejných prostranství Nové Město nad Metují - Spy
|
29. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚPO Vidochov
|
26. 8. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
ÚS Libáň, lokalita ZI1, ZI2
|
25. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS zastavitelné plochy Z9 Sobotka
|
15. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Dohalice
|
ÚP Dohalice
|
12. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚP Mladějov
|
19. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 3 RP Trutnov - Červený kopec
|
22. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačetín
|
ÚS Bačetín - lokalita Z2
|
11. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Cerekvice nad Bystřicí
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
změna č. 1 ÚP Liberk
|
16. 1. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
změna č. 2 ÚPO Stará Paka
|
15. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 1 ÚPSÚ Kopidlno
|
18. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚS lokality Z.rk.36 - sídliště Mírová
|
10. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚP Potštejn
|
25. 2. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚPSÚ Železnice - změny II.
|
27. 11. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 36
|
29. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlčice
|
ÚPO Vlčice
|
12. 9. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvaleč
|
změna č. 1 ÚPO Chvaleč
|
9. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚPO Dolní Přím
|
14. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
27. 9. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Mžany
|
ÚP Mžany
|
31. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|