Špindlerův Mlýn
|
ÚP Špindlerův Mlýn
|
15. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Radechová
|
ÚP Horní Radechová
|
15. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 3 ÚPSÚ Nové Město nad Metují
|
24. 8. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
ÚPSÚ Dobrá Voda u Hořic
|
2. 2. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolehošť
|
změna č. 1 ÚPO Bolehošť
|
20. 8. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Tetín
|
ÚPO Tetín
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 5 ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
20. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Jílovice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Jílovice
|
19. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
změna č. 1 ÚPM Rtyně v Podkrkonoší
|
20. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 2 ÚPO Podhradí - Šlikova Ves
|
27. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS S 3/3 Nové Město nad Metují, kú Vrchoviny
|
3. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 2 ÚPM Police nad Metují
|
8. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Metují
|
změna č. 1 ÚP Žďár nad Metují
|
30. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
ÚP Borovnice (ORP Dvůr Králové nad Labem)
|
30. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
změna č. 3 ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
22. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukvice
|
změna č. 2 ÚPO Bukvice
|
6. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. VII. ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
4. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
ÚP Klamoš
|
27. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 7 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
22. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Libňatov
|
ÚP Libňatov
|
23. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Buky
|
změna č. 1 ÚP Staré Buky
|
9. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Říčky v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Říčky v Orlických horách
|
7. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Prasek
|
ÚP Prasek
|
4. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 3 ÚPO Žernov
|
6. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 51
|
21. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
Změna č. 2 ÚPO Obědovice
|
7. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 1 ÚPSÚ Voděrady
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
ÚS k ÚPD Adršpachu - rozvojová plocha Z20 - stavby pro individuální rekreaci
|
5. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 1 ÚPO Nahořany
|
9. 1. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
změna č. 1 ÚP Třebnouševes
|
13. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
změna č. 1 ÚPO Olešnice
|
13. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
změna č. 4 ÚPO Stěžery
|
13. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚP Náchod
|
20. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
ÚP Lípa nad Orlicí
|
26. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Chyjice
|
ÚPO Chyjice
|
8. 1. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 7 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
28. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
změna č. 4 ÚPO Kramolna
|
14. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 5 ÚPO Jaroměř
|
21. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 2 ÚPSÚ Přepychy
|
1. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
změna č. 4 ÚPO Orlické Záhoří
|
23. 11. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚPO Všestary
|
20. 5. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 2 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
4. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
změna II. ÚPSÚ Újezd pod Troskami
|
13. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚPO Vysoká nad Labem
|
4. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
11. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlušice
|
ÚPO Hlušice
|
21. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Nevratice
|
ÚP Nevratice
|
25. 4. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
změna č. 1 ÚPSÚ České Meziříčí
|
11. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
změna č. 1 ÚP Javornice
|
23. 3. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Lánov
|
22. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|