Rudník
|
ÚPO Rudník
|
12. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Hynčice
|
změna č. 1 ÚP Hynčice
|
5. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚP Podhradí
|
6. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobín
|
ÚP Zdobín
|
15. 7. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství - Rašínova - 28. října - B. Němcové
|
4. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Vřešťov
|
změna č. 1 ÚP Velký Vřešťov
|
16. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 4 ÚP Dobruška
|
30. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Milovice u Hořic
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
změna č. 3 ÚPSÚ Albrechtice nad Orlicí
|
17. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
změna č. 2 ÚPSÚ Bystré
|
18. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚP Liberk
|
21. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
změna č. 1 ÚPO Sovětice
|
20. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚS Mokrovousy - lokalita č. 5 - Změna 04/2021
|
20. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
ÚS Bartošovice v Orlických horách, zastavitelné plochy ZB8
|
12. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Kobylice
|
ÚPO Kobylice
|
26. 2. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 14 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
9. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
ÚPO Libošovice
|
11. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
změna č. 1 ÚPO Staré Místo
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita R1 (za BENZINOU)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
ÚPO Polom
|
18. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Žďár nad Orlicí
|
20. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosičky
|
ÚPO Kosičky
|
8. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
změna č. 4 ÚPO Říkov
|
27. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 2 ÚP Nový Bydžov
|
13. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
ÚP Vítězná
|
6. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS zastavitelné plochy Z8 v k.ú. Praskačka
|
3. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 3 ÚP Žernov
|
15. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 81
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Očelice
|
ÚPO Očelice
|
30. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 3 ÚP Voděrady (nová)
|
27. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 2 ÚPSÚ Dolní Radechová
|
20. 8. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
ÚS budoucího využití lokality Poloostrova Rozkoš
|
3. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
změny I. ÚPO Třetěnice
|
11. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - plochy přestavby P3a, P3b - část zastavitelné plochy Z62b, část zastavěného území na ppč. 4327 a 207/2, z roku 2024
|
28. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny III.
|
18. 2. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
ÚP Stračov
|
5. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. IV.
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Semechnice
|
26. 11. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lišice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
ÚP Kratonohy
|
4. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 140
|
18. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
změna č. 2 ÚPSÚ Olešnice v Orlických horách
|
30. 4. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 3 ÚP Vrchlabí
|
29. 5. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Dubenec
|
ÚS Dubenec - zastavitelná plocha Z1
|
19. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 1 ÚP Náchod
|
24. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. V. ÚPSÚ Úbislavice
|
20. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 189
|
26. 1. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Osek
|
ÚPSÚ Sobotka, Staňkova Lhota, Osek
|
25. 3. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 2 ÚPO Všestary
|
16. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|