Dobrá Voda u Hořic
|
změna č. 1 ÚP Dobrá Voda u Hořic
|
12. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
změna č. 1 ÚP Smiřice
|
14. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilečí
|
Změna č. 1 ÚPO Mezilečí
|
12. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 1 ÚP Jičín
|
29. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Brzice
|
změna č. 1 ÚPO Brzice
|
15. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
Změna č. 2 ÚPN SÚ Roudnice
|
13. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhoty u Potštejna
|
ÚPO Lhoty u Potštejna
|
25. 10. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
UPM Hronov
|
26. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
ÚP Jinolice
|
2. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hynčice
|
ÚP Hynčice
|
15. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚS Podhradí - lokalita P5
|
30. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚPO Vidochov - změny I.
|
27. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 3 ÚP Dobruška
|
17. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladé Buky
|
ÚPO Mladé Buky
|
15. 8. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změna č. 4 ÚP Adršpach
|
6. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 3 ÚP Trutnov
|
2. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Butoves
|
změna č. 1 ÚP Butoves
|
4. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 3 ÚP Nový Bydžov
|
14. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlčice
|
ÚPO Vlčice
|
12. 9. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Branná
|
změna č. 3 ÚP Dolní Branná
|
27. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
změna č. 2 ÚP Sovětice
|
22. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kněžnice
|
ÚP Kněžnice
|
2. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebešov
|
ÚPO Třebešov
|
21. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná
|
ZÚ Čermná
|
18. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
změna č. 1 ÚPO Libošovice
|
14. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z28, Z29, Z30, Z31 a Z33 (pod Rooseveltovou ulicí)
|
6. 8. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Smrkovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
změna č. 1 ÚP Polom
|
24. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Železnice
|
27. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosičky
|
ÚPO Kosičky
|
8. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
ÚP Sadová
|
31. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
ÚP Choustníkovo Hradiště
|
26. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
změna č. 1 ÚP Praskačka
|
5. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 22
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohaveč
|
ÚPSÚ Ohaveč
|
4. 8. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
změna č. 1 ÚP Vrbice
|
4. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 1 ÚPSÚ Dolní Radechová
|
26. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚPSÚ Náchod
|
7. 9. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Tutleky
|
ÚS Tutleky - Z35/BI a Z13/BI - U Rybníka
|
11. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - lokalita P1a, P1b
|
5. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny IV.
|
15. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršce
|
změna č. 1 ÚPO Vršce
|
16. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Dubenec
|
ÚPO Dubenec
|
10. 12. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. 3 ÚP Úbislavice
|
6. 3. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
změna č. 1 ÚPSÚ Červená Hora
|
26. 4. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
ÚS Semechnice - zastavitelné plochy Z1, Z3, Z4 a Z6
|
12. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚS Jahodov - lokalita Z1 (Aktualizace 2021)
|
30. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|