Velichovky
|
ÚP Velichovky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maršov u Úpice
|
ZÚ Obce Maršov u Úpice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 10 ÚP Broumov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 7 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
ÚP Zdobnice (2024)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
ÚPO Bukovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřenice
|
ÚP Dobřenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 5 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 1 ÚP Nový Hrádek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lochov
|
ÚPO Dolní Lochov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černíkovice
|
změna č. 2 ÚP Černíkovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPSÚ Doudleby nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 3 ÚP Janské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
změna č. 1 ÚPO Nepolisy - Zadražany - Luková
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
změna č. 2 ÚP Úpice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smidary
|
změna č. 1 ÚPSÚ Smidary
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 138
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 5 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolany
|
změna č. 3 ÚPO Dolany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
změna č. 1 ÚP Sedloňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svídnice
|
změna č. 2 ÚP Svídnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚP Deštné v Orlických horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
změna č. 2 ÚPO Bohdašín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malá Úpa
|
ÚP Malá Úpa
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
ÚP Borek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Soběraz
|
ÚP Soběraz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
ÚP Zaloňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
změna č. 1 ÚPO Rudník
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 3 RP Městské památkové rezervace Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 2 ÚP Podhradí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z15, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚP Čermná nad Orlicí - nedokončen
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 307
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 1 ÚP Vítězná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
změna č. 1 ÚP Choustníkovo Hradiště (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lišice
|
ÚP Lišice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 4 ÚP Jaroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Synkov-Slemeno
|
změna č. 2 ÚP Synkov-Slemeno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
měna č. 2 ÚP Kvasiny
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 2 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
RP Borohrádek sever - Pod Pilou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚP Roudnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Budčeves
|
ÚPO Budčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 2 ÚP Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 6 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
změna č. 5 ÚP Velké Poříčí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořiněves
|
ÚP Hořiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Budčeves
|
ÚP Budčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konecchlumí
|
změna č. 2 ÚP Konecchlumí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lánov
|
změna č. 2 UP Dolní Lánov
|
|
|
|
|
|
|
|
|