Týniště nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Týniště nad Orlicí
|
28. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Dubenec
|
ÚP Dubenec
|
20. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Lískovice
|
změna č. 1 ÚPO Lískovice
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚPO Jahodov
|
5. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
změna č. 3 ÚPO Studnice
|
17. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 11 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
22. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
změna č. 1 ÚP Kramolna
|
1. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 4 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
20. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚP Olešnice (Kostelec nad Orlicí)
|
12. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 4 ÚPO Jaroměř
|
4. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
ÚP Přepychy
|
14. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
změna č. 2 ÚPO Bohuslavice
|
20. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚPO Všestary
|
20. 5. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Čestice
|
22. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
ÚP Újezd pod Troskami
|
16. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
změna č. 1 ÚP Borohrádek
|
18. 6. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda nad Úpou
|
ÚPM Svoboda nad Úpou
|
30. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚPSÚ Nová Paka
|
27. 4. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice nad Labem
|
ÚP Kunčice nad Labem
|
9. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Holín
|
úz.plán kat. území Horní Lochov
|
2. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚPO Slatina nad Zdobnicí
|
29. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS Lokalita u Milety Hradec Králové- UKONČENA PLATNOST K 18.12.2021
|
1. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
změna č. 2 ÚP Javornice
|
30. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
změna č. 2 ÚPSÚ Čestice
|
4. 8. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Radíkovice
|
ÚPO Radíkovice
|
28. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
změna č. 5 ÚPSÚ Slavoňov
|
24. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Dětenice
|
změna č. 2 ÚP Dětenice
|
29. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
ÚPSÚ Rohenice
|
7. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
ÚPSÚ Broumov
|
18. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovice
|
ÚP Petrovice
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Malé Svatoňovice
|
změna č. 1 ÚP Malé Svatoňovice
|
20. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 7 ÚP Špindlerův Mlýn
|
7. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Ledce
|
změna č. 2 ÚP Ledce
|
1. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Hořice
|
27. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilečí
|
ÚP Mezilečí
|
16. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 2 ÚP Jičín
|
7. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚPM Dobruška
|
16. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
Změna č. 1 ÚPN SÚ Roudnice
|
29. 8. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhoty u Potštejna
|
změna č. 1 ÚP Lhoty u Potštejna
|
13. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořiněves
|
změna č. 1 ÚPO Hořiněves
|
29. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
1. změna ÚPSÚ Sobotka, Staňkova Lhota, Osek
|
4. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hřibiny-Ledská
|
ÚPO Hřibiny - Ledská
|
13. 12. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
Změna č. 3 ÚPSÚ Podbřezí
|
13. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřenice
|
ÚPO Dobřenice
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
RP území mezi ul. Nádražní, B. Němcové a TGM, N. Město nad Metují
|
9. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Chleny
|
ÚP Chleny
|
7. 8. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Byzhradec
|
ÚPO Byzhradec
|
20. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
změna č. 1 ÚPO Batňovice
|
15. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladé Buky
|
změna č. 2 ÚPO Mladé Buky
|
20. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS plochy č. 019 (Z23 Horní Staré Město)
|
31. 5. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|