Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná
|
ZÚ Čermná
|
18. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 12 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
8. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Libníkovice
|
ÚP Libníkovice
|
23. 2. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, U Olešnice)
|
6. 8. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Hrady
|
změny II. Staré Hrady ÚPSÚ Libáň a Staré Hrady
|
24. 5. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 3 ÚP Police nad Metují
|
19. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
ÚP Kosice
|
25. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Žďár nad Orlicí
|
20. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
Změna č.1 ÚPO Říkov
|
4. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
změna č. 1 ÚPO Chotěvice
|
30. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 3 ÚP Žernov
|
15. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 59
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 3 ÚP Voděrady (nová)
|
27. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 2 ÚP Dolní Přím
|
13. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
ÚPO Třtěnice
|
18. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - lokalita P1a, P1b
|
5. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň
|
3. 2. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změna č. 1 ÚP Dřevěnice
|
11. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
ÚPO Stračov
|
30. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS Náchod - lokalita Z11/sm územního plánu Náchod
|
15. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
změna č. 2 ÚP Kostelecké Horky
|
30. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
změna č. 1 ÚPSÚ Červená Hora
|
26. 4. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Sekeřice
|
ÚP Sekeřice
|
5. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Lískovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚP Jahodov
|
11. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚP Provodov-Šonov
|
17. 10. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
ÚPO Kratonohy
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 39a)
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 7 ÚPO Jaroměř
|
26. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 3 ÚP Vrchlabí
|
29. 5. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Převýšov
|
ÚPO Převýšov
|
22. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 182
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
ÚS návsi obce Orlické Záhoří
|
9. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 2 ÚPO Všestary
|
16. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS adaptace Košťálova zahradnictví na centrum s domovem pro seniory Dvůr Králové nad Labem
|
20. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Staré Nechanice, plocha A-Z6., A-Z7, A-Z8, A-P1 (2021)
|
4. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
změna č. 2 ÚPO Česká Čermná
|
29. 5. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda nad Úpou
|
ÚP Svoboda nad Úpou
|
15. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
ÚPO Bohuslavice
|
28. 5. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚPSÚ Solnice a Kvasiny
|
6. 4. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
ÚPSÚ Čestice
|
9. 10. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚS plochy X1 Slatina nad Zdobnicí
|
6. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
ÚPO Lužany
|
7. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Šonov
|
ÚP Šonov
|
4. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
ÚPO Borohrádek
|
16. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Radíkovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|