Lično
|
ÚP Lično - nedokončen
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem lokalita Z10
|
23. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 142
|
30. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
změna č. 1 ÚP Opočno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pšánky
|
ÚS Pšánky - lokalita Z2 - změna č. 2
|
8. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 154
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Osičky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 1 ÚP Červený Kostelec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hejtmánkovice
|
ÚS k ÚPD Hejtmánkovice - zastavitelné plochy BV22 a BV6 - stavby RD
|
3. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuks
|
změna č. 1 ÚP Kuks
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změna č. 2 ÚP Česká Skalice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyje
|
změna č. 1 ÚP Kyje
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavětín nad Metují
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1 UrbS Lokalita Aldis
|
24. 4. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka
|
změna č. 1 ÚP Pecka
|
5. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
ÚS Vysoké Veselí - lokalita Z1
|
25. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS Zástavba rodinných domů - Nová Paka - Vlkov
|
1. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - zastavitelná plocha Brd2 (dle ÚP), Vamberk
|
7. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS lokalita U Milety Hradec Králové
|
19. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
ÚPSÚ Deštné v Orl. horách
|
27. 6. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Zachrašťany
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 3 ÚP Špindlerův Mlýn
|
12. 4. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
ÚS Lázně Bělohrad - Tyršova
|
2. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 8 ÚP Broumov
|
9. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Sněžné
|
ÚP Sněžné
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z13b
|
21. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
změna č. 2 ÚP Velký Třebešov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS veřejného prostranství Dobruška - lokalita Z2.15, k.ú. Dobruška
|
5. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 164-2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - Želí
|
11. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-1 a plochu přestavby P1-2, Solnice - ZRUŠENA k 24.10.2023
|
30. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 1 ÚP Třebechovice pod Orebem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Barchov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Choteč
|
ÚP Choteč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prasek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS Obědovice - rodinné domy na pozemku 326/1, 326/2. 326/3, 326/9
|
2. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 3 ÚP Voděrady
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚS Dolní Přím - lokalita Zp1, Zp2
|
18. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 113
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - zastavitelná plocha Z10a, Z10b, Z10c, Z10d, Z10e (US3)
|
8. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 15 ÚP Vrchlabí
|
25. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚP Stěžery
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 4 ÚP Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zastavitelné plochy Z1f a Z1g a Z9 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚS veřejného prostranství Sedloňov - lokality Z2, k.ú. Sedloňov
|
5. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚPSÚ Dolní Dvůr, Černý Důl, Strážné
|
4. 1. 1984
|
|
|
|
|
|
|
|
Lískovice
|
ÚPO Lískovice
|
22. 5. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|