Nový Bydžov
|
ÚPSÚ Nový Bydžov
|
24. 10. 1991
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 1 ÚPO Vítězná
|
19. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Dohalice
|
ÚP Dohalice
|
12. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
ÚPO Mlékosrby
|
21. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačalky
|
změna č. 1 ÚP Bačalky
|
24. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality Pitrova, Třebechovice pod Orebem
|
27. 2. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Cerekvice nad Bystřicí
|
změna č. 1 ÚPO Cerekvice nad Bystřicí
|
6. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Libchyně
|
ÚP Libchyně
|
13. 2. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
4. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Mžany
|
změna č. 2 ÚP Mžany
|
16. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 106
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Třesovice
|
změna č. 1 ÚPO Třesovice
|
16. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Černíkovice
|
změna č. 2 ÚP Černíkovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišťany
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
změna č. 3 ÚPO Librantice
|
1. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 15 ÚP Vrchlabí
|
25. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
ÚP Doudleby nad Orlicí
|
6. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
změna č. 4 ÚPO Stěžery
|
13. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 5 ÚPSÚ Náchod
|
25. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice
|
20. 1. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚPO Černý Důl
|
21. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
ÚPO Lípa nad Orlicí
|
18. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
změna č. 1 ÚPO Studnice
|
1. 7. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílá Třemešná
|
ÚP Bílá Třemešná
|
26. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
ÚPO Kramolna
|
3. 10. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 1 ÚPSÚ Přepychy
|
22. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 157
|
30. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Úpou
|
ÚP Slatina nad Úpou
|
14. 5. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
změna č. 2 ÚPO Orlické Záhoří
|
11. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
ÚP Jasenná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 3 ÚPO Všestary
|
23. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 10 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
23. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Račice nad Trotinou
|
ÚPO Račice nad Trotinou
|
14. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
RP Nechanice
|
26. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 196
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
změna č. 1 ÚP Újezd pod Troskami
|
27. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚP Červený Kostelec
|
26. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Lodín
|
změna č. 1 ÚP Lodín
|
4. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hejtmánkovice
|
změna č. 1 ÚP Hejtmánkovic
|
11. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Svídnice
|
změna č. 2 ÚP Svídnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚPO Boharyně
|
14. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
změna č. 1 ÚP Nepolisy
|
21. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuks
|
ÚS Kuks - zastavitelná plocha Z2 (2021)
|
26. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
ÚP Česká Skalice
|
7. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Úpou
|
ÚS Slatina nad Úpou - lokalita VB4, ZB5, ZD4
|
29. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
ÚP Lukavice
|
16. 7. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Šárovcova Lhota
|
ÚPSÚ Šárovcova Lhota - změny I.
|
2. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
ÚS veřejných prostranství Bohuslavice - lokalita 5 (severně od kostela)
|
17. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lampertice
|
ÚP Lampertice
|
1. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
Změna č. 3 ÚPSÚ Slavoňov
|
23. 3. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|