Hrádek
|
ÚP Hrádek
|
15. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
19. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 4 ÚPSÚ Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
zm.č.1 ÚPSÚ Hronov
|
18. 9. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚS Smiřice - lokalita Z7
|
21. 8. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Měník
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
RP Jičín - lokalita autobusového nádraží
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 4 ÚPM Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
ÚS veřejných prostranství "Ulice V Kopečku a Malé náměstí v Broumově"
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚS plochy Z19a, Z19b
|
20. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
změny I. ÚPSÚ Jinolice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 2 ÚP Podhradí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS Šalamounova 3-jih (US 06) Hořice
|
18. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství - Rašínova - 28. října - B. Němcové
|
4. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
ÚP Vestec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS zastavitelné plochy Z2.12 a Z2.13 - lokalita Belveder v Dobrušce
|
28. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚPSÚ Železnice - změny 1999
|
30. 11. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 195-1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukvice
|
změna č. 1 ÚP Bukvice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
RP Vitiněves, lokalita Hradčany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚS Mokrovousy - lokalita č. 5
|
29. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Barchov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Klášterská Lhota
|
změna č. 1 ÚP Klášterská Lhota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS změna trasy regionálního biokoridoru RK800
|
31. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
RP městské památkové zóny
|
2. 2. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, U Olešnice)
|
6. 8. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Smrkovice
|
ÚPSÚ Staré Smrkovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
ÚP Říkov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality P8 v Sedlici
|
14. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Očelice
|
ÚP Očelice
|
30. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 126
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS 12 RD Na Malé Straně v Černilově
|
12. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny II.
|
14. 11. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchovnice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zastavitelné plochy Z1f a Z1g a Z9 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z23/n Územního plánu Náchod
|
8. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚP Černý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchý Důl
|
ÚP Suchý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
ÚS pro zastavitelné plochy Br1 a Br14, Bílý Újezd
|
24. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS Václavice - lokalita pod tratí
|
15. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 39a)
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 182
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestry - lokalita V-Z15
|
16. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS adaptace Košťálova zahradnictví na centrum s domovem pro seniory Dvůr Králové nad Labem
|
20. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice, lokalita N-Z26, kú Nechanice
|
4. 1. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hněvčeves
|
změna č. 1 ÚP Hněvčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
změna č. 2 ÚPO Bohdašín
|
|
|
|
|
|
|
|
|