Seznam dokumentace vztažený k obci

Obec Název Datum vydání Archivováno Naskenováno Předáno Zpracováno Mapa Ilas
Dřevěnice změna č. 2 ÚP Dřevěnice ne ne ne ne ano
Janov ÚPO Janov 27. 2. 2002 ne ne ne ne ano
Špindlerův Mlýn změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Svatý Petr ne ne ne ne ano
Miletín ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice 16. 11. 2018 ano ne ne ne ano
Zdechovice ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov 30. 9. 2019 ano ne ne ne ano
Strážné změna č. 3 ÚP Strážného ne ne ne ne ano
Hvozdnice ÚS Hvozdnice - lokality č. 15, 16 28. 1. 2014 ne ne ne ne ano
Pilníkov změna č. 3 ÚP Pilníkov 6. 1. 2020 ne ne ne ne ano
Všestary ÚS jádrové území krajinné památkové zóny - I. etapa 4. 10. 2017 ne ne ne ne ano
Běleč nad Orlicí ÚS Běleč n. O. - lokalita 15 9. 11. 2009 ne ne ne ne ano
Hradec Králové změna č. 219 22. 6. 2010 ano ne ne ne ano
Lukavice změna č. 1 a úprava ÚPO Lukavice ne ne ne ne ano
Nové Město nad Metují ÚS veřejných prostranství Nové Město nad Metují - Spy 29. 11. 2019 ano ne ne ne ano
Běleč nad Orlicí ÚS zastavitelné plochy Z1f a Z1g a Z9 Běleč nad Orlicí 5. 11. 2018 ano ne ne ne ano
Týniště nad Orlicí ÚS zastavitelná plocha Z16 v Týništi nad Orlicí 30. 10. 2018 ano ne ne ne ano
Rokytnice v Orlických horách ÚS Rokytnice v Orlických horách, lokalita Z2 19. 12. 2018 ano ne ne ne ano
Vítězná ÚP Vítězná ne ne ne ne ano
Častolovice změna č. 1 ÚP Častolovice ne ne ne ne ano
Jičín změny č. 4 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy 17. 6. 2002 ne ne ne ne ano
Hejtmánkovice ÚS k ÚPD Hejtmánkovice - zastavitelné plochy BV22 a BV6 - stavby RD 5. 12. 2014 ne ne ne ne ano
Liberk ÚS Zastavitelná plocha Z33, Liberk 19. 9. 2017 ne ne ne ne ano
Předměřice nad Labem ÚS Předměřice nad Labem - lokalita Z4 28. 5. 2014 ne ne ne ne ano
Dolní Dvůr ÚPSÚ Dolní Dvůr, Černý Důl, Strážné 4. 1. 1984 ne ne ne ne ano
Předměřice nad Labem ÚS Předměřice nad Labem - lokalita Z5 19. 12. 2018 ano ne ne ne ano
Horní Maršov ÚS strategie rozvoje obce Horní Maršov 29. 11. 2008 ne ne ne ne ano
Chomutice ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice 16. 11. 2018 ano ne ne ne ano
Vysokov ÚS krajiny ORP Náchod 1. 10. 2019 ano ne ne ne ano
Očelice ÚP Očelice ne ne ne ne ano
Kostelec nad Orlicí ÚS Seifertova 2. 10. 2019 ano ne ne ne ano
Hradec Králové změna č. 1 RP Kopec sv. Jana 31. 3. 2009 ano ne ne ne ano
Černožice ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové 24. 10. 2019 ano ne ne ne ano
Jičíněves ÚS Jičíněves - Keteň lokalita ZB10 9. 3. 2017 ano ne ne ne ano
Otovice ÚPO Otovice ne ne ne ne ano
Libuň ÚPSÚ Libuň - změny 1999 15. 6. 1999 ano ne ne ne ano
Rybná nad Zdobnicí ÚS veřejných prostranství v Rybné nad Zdobnicí 29. 1. 2020 ano ne ne ne ano
Vrchlabí změna č. 5 ÚP Vrchlabí ne ne ne ne ano
Albrechtice nad Orlicí ÚS-zastavitelé plochy Z3 a Z4 v Albrechticích nad Orlicí 27. 9. 2017 ne ne ne ne ano
Sloupno ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov 30. 9. 2019 ano ne ne ne ano
Třebechovice pod Orebem ÚS Třebechovice pod Orebem - lokalita T13 11. 1. 2019 ano ne ne ne ano
Hradec Králové změna č. 130 18. 12. 2007 ano ne ne ne ano
Velké Poříčí ÚS krajiny ORP Náchod 1. 10. 2019 ano ne ne ne ano
Náchod ÚS veřejného prostranství "Nad nemocnicí" (lokalita Z21/n, Z9/sm a P13/n + koridor ZDk4 Územního plánu Náchod) 23. 1. 2019 ano ne ne ne ano
Kratonohy ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové 24. 10. 2019 ano ne ne ne ano
Prasek ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov 30. 9. 2019 ano ne ne ne ano
Miletín ÚP Miletín ne ne ne ne ano
Strážné změna č. 2 ÚP Strážného ne ne ne ne ano
Borohrádek ÚPSÚ Borohrádek 12. 10. 1995 ne ne ne ne ano
Hvozdnice změna č. 1 ÚP Hvozdnice ne ne ne ne ano
Pilníkov změna č. 2 ÚP Pilníkov 6. 1. 2020 ne ne ne ne ano
Všestary ÚS Všestary, lokalita V-Z7 a V-Z8 11. 12. 2015 ne ne ne ne ano
1 2 3 4 13 25 36 48