Trnov
|
změna č. 2 ÚPO Trnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brzice
|
změna č. 1 ÚPO Brzice
|
15. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
změna č. 2 ÚPO Roudnice
|
21. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚS lokality č. 19 a 56 Lhota pod Libčany
|
7. 11. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrádek
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobčice
|
ÚP Sobčice
|
2. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Písek
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
ÚS zastavitelné plochy Z17 Rtyně v Podkrkonoší
|
21. 12. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
změna č. 1 ÚP Hvozdnice
|
29. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚPSÚ Jičín, Holín, Valdice, Čejkovice
|
1. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobín
|
ÚP Zdobín
|
15. 7. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS Šalamounova 3-jih (US 06) Hořice
|
18. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Javůrky
|
4. 4. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Vřešťov
|
změna č. 1 ÚP Velký Vřešťov
|
16. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS zastavitelné plochy Z2.12 a Z2.13 - lokalita Belveder v Dobrušce
|
28. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Milovice u Hořic
|
ÚPSÚ Milovice - změny I.
|
22. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
ÚPSÚ Albrechtice nad Orlicí
|
19. 2. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Bohuslavice nad Úpou Z92
|
30. 5. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Butoves
|
změna č. 1 ÚP Butoves
|
4. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 4 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
25. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 18
|
23. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 3 ÚPO Vítězná
|
17. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Branná
|
změna č. 1 ÚP Dolní Branná
|
8. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
změna č. 1 ÚP Solnice
|
21. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
změna č. 1 ÚPO Mokrovousy
|
28. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Barotošovice v Orl. h.
|
14. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Klášterská Lhota
|
změna č. 1 ÚP Klášterská Lhota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 12 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
8. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Libníkovice
|
ÚP Libníkovice
|
23. 2. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, U Olešnice)
|
6. 8. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Hrady
|
změny II. Staré Hrady ÚPSÚ Libáň a Staré Hrady
|
24. 5. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 3 ÚP Police nad Metují
|
19. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Žďár nad Orlicí
|
20. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
ÚP Kosice
|
25. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
Změna č.1 ÚPO Říkov
|
4. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
změna č. 1 ÚPO Chotěvice
|
30. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality Z8 Praskačka
|
21. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 3 ÚP Žernov
|
15. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 59
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS Obědovice, zastavitelná plocha Z8
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 3 ÚP Voděrady (nová)
|
27. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
ÚPO Třtěnice
|
18. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - lokalita P1a, P1b
|
5. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň
|
3. 2. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změna č. 1 ÚP Dřevěnice
|
11. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
ÚPO Stračov
|
30. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS Náchod - lokalita Z11/sm územního plánu Náchod
|
15. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
změna č. 2 ÚP Kostelecké Horky
|
30. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|