Libel
|
ÚPO Libel
|
15. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Branná
|
změna č. 3 ÚP Dolní Branná
|
27. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-10 a plochu přestavby P1-3, Solnice
|
1. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
změna č. 1 ÚPO Mokrovousy
|
28. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
ÚP Bartošovice v Orlických horách
|
23. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Klášterská Lhota
|
změna č. 2 ÚP Klášterská Lhota
|
5. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚP Třebechovice pod Orebem
|
11. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚPO Čermná n.O.
|
16. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 11 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
8. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Libníkovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita X5 (U lesa)
|
6. 8. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Hrady
|
ÚPSÚ Libáň a Staré Hrady
|
23. 2. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 3 ÚP Police nad Metují
|
19. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Metují
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
ÚPO Říkov
|
28. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
ÚP Nový Bydžov
|
22. 11. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
ÚP Chotěvice
|
30. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinary
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality Z8 Praskačka
|
21. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 3 ÚPO Žernov
|
6. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 60
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS Obědovice, zastavitelná plocha Z8
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 1 ÚPSÚ Dolní Radechová
|
26. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Třesovice
|
ÚPO Třesovice
|
2. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - plochy přestavby P3a, P3b - část zastavitelné plochy Z62b, var. 2023 - UKONČENA MOŽNOST VYUŽITÍ
|
8. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň
|
3. 2. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚS Stěžery - lokality 1.2 (Z27a-d) a 2 (Z28a-e)
|
25. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS Benátky - lokalita Z3
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS Náchod - lokalita Z11/sm územního plánu Náchod
|
15. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Kounov
|
ÚPO Kounov
|
14. 11. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Týniště nad Orlicí
|
28. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
ÚP Červená Hora
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚS veřejného prostranství Sedloňov - lokality Z18, Z19, Z86 a Z88, k.ú. Sedloňov
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Lískovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚS Jahodov - lokalita Z1
|
8. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
změna č. 4 ÚPO Studnice
|
10. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚP Provodov-Šonov
|
17. 10. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
ÚS Kratonohy - Lokalita a.1
|
17. 7. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 79
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
změna č. 1 ÚPO Skalice
|
8. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 8 ÚPO Jaroměř
|
26. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 9 ÚP Vrchlabí
|
22. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dubenec
|
ÚP Dubenec
|
20. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
ÚS Přepychy - lokality Z1 a Z26
|
20. 4. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z5/sm územního plánu Náchod
|
1. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 184
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
ÚS návsi obce Orlické Záhoří
|
9. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚPO Všestary
|
20. 5. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|