Blešno
|
ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
17. 12. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚPO Skalice
|
22. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 126
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚS Olešnice - lokalita Z1b
|
29. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
ÚS Rezidenční zóna na Slunečné, varianta B
|
25. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 6 ÚPO Jaroměř
|
24. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 1 ÚP Přepychy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 147
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
ÚS Orlické Záhoří Pod Kunštátským hřebenem (ÚP zastavitelná plocha Zk18)
|
11. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 5 ÚPO Všestary
|
25. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 3 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
10. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice Za školou 2020 - plocha N-Z21, N-Z44, N-Z45, N-Z47
|
5. 5. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
změna č. 2 ÚP Újezd pod Troskami
|
14. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
změna č. 1 ÚPO Česká Čermná
|
30. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS Lochenice, lokalita Z5 - I. etapa
|
2. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda nad Úpou
|
změna č. 1 ÚPM Svoboda nad Úpou
|
24. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
ÚP Bohdašín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Val
|
ÚP Val
|
15. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
změna č. 1 ÚPO Slatina nad Zdobnicí
|
24. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
změna č. 1 ÚP České Meziříčí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lupenice
|
změna č. 2 ÚP Lupenice
|
19. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Šestajovice
|
ÚP Šestajovice
|
8. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Radíkovice
|
změna č. 1 ÚPO Radíkovice
|
24. 8. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚP Lánov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚP Slavoňov
|
25. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 262
|
28. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Otovice
|
ÚP Otovice
|
21. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚP Vysoká nad Labem
|
7. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 7 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
11. 10. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Rohenice
|
6. 10. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Hněvčeves
|
změna č. 1 ÚP Hněvčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS Rodinné domy Pod Vodárnou
|
1. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS "systém parkování u žel. zast. Nová Paka město"
|
4. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Velichovky
|
změna č. 2 ÚPO Velichovky
|
27. 4. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Malé Svatoňovice
|
změna č. 2 ÚP Malé Svatoňovice
|
28. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚPSÚ Těchlovice
|
18. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Brada-Rybníček
|
změna č. 2 ÚPO Brada - Rybníček
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lejšovka
|
ÚP Lejšovka
|
2. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
Územní studie Smiřice - lokalita Z8
|
21. 8. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilesí
|
ÚP Mezilesí
|
5. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Kasárna Jičín - nová
|
18. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
Změna č. 2 ÚPN SÚ Roudnice
|
13. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Bříšťany
|
ÚPSÚ Bříšťany
|
24. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhoty u Potštejna
|
změna č. 2 ÚP Lhoty u Potštejna
|
17. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
2. změna ÚPSÚ Sobotka, Staňkova Lhota, Osek
|
18. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hřibiny-Ledská
|
změna č. 1a ÚPO Hřibiny - Ledská
|
9. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|