Nahořany
|
změna č. 4 ÚPO Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změny č. 2 ÚPSÚ Dřevěnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
RP Centrální zóna - Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
změna č. 2 ÚPSÚ České Meziříčí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
změna č. 2 ÚPO Borek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
ÚP Pěčín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 4 ÚPSÚ Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPO Čermná nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 305
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
změna č. 1 ÚP Choustníkovo Hradiště
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kounov
|
ÚP Kounov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchovršice
|
změna č. 1UP Suchovršice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 3 ÚP Jaroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Převýšov
|
ÚP Převýšov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
ÚP Česká Čermná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
změny č. 1 ÚPSÚ Radim
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Kalná
|
ÚP Horní Kalná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Budčeves
|
ÚPO Budčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚP Roudnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 2 ÚP Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 6 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
změna č. 5 ÚP Velké Poříčí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořiněves
|
ÚP Hořiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Budčeves
|
ÚP Budčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konecchlumí
|
změna č. 2 ÚP Konecchlumí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lánov
|
změna č. 2 UP Dolní Lánov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Myštěves
|
změna č. 1 ÚP Myštěves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Králíky
|
ÚP Králíky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 2 ÚP Janské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
změna č. 3 ÚP Skuhrov nad Bělou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukorady
|
ÚP Sukorady (2023)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Bedřichov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnovek
|
ÚP Rychnovek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 2 ÚPO Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
změna č. 1 ÚPO Třebnouševes
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 8 ÚP Vrchlabí - nedokončuje se samostatně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
ÚP Ostroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice
|
změna č. 2 ÚP Kunčice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚP Urbanice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
změna č. 3 ÚP Javornice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasošky
|
ÚP Rasošky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořenice
|
změna č. 3 ÚP Hořenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdelov
|
ÚP Zdelov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 248
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
ÚP Červená Hora
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 2 ÚP Provodov- Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlibice
|
změna č. 2 ÚPO Úlibice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lanžov
|
změna č. 1 ÚP Lanžov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Valdice
|
|
|
|
|
|
|
|
|