Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Bedřichov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
ÚS lokalita Z8 Smržov
|
28. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚP Dobruška
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změna č. 5 ÚP Adršpach
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 11
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS 1 zastavitelná plocha Z87 (Bojiště u Trutnova)
|
16. 2. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - severozápadní část, lokalita č. 1
|
31. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
změna č. 2 ÚP Solnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS - Výstavba rodinných domů za Soklovnou - Častolovice III. etapa
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Buky
|
změna č. 4 ÚP Staré Buky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 2 ÚPO Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
ÚPSÚ Přepychy
|
13. 5. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 5 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Výrava
|
ÚS Výrava
|
10. 10. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
ÚS zastavitelná plocha Z15 (dle ÚP Lukavice)
|
16. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚPSÚ Lánov
|
26. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny a doplňky č. 1 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
9. 6. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasošky
|
ÚP Rasošky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
RP Hořická
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
změna č. 2 ÚP Pěčín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořenice
|
změna č. 2 ÚP Hořenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnička
|
ZÚ Borovnička
|
11. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Jičín - Čeřovka
|
30. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
ÚP Zaloňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vernéřovice
|
ÚPO Vernéřovice
|
5. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Oblanov - zastavitelná plocha Z85
|
24. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
ÚPSÚ Bystré
|
21. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality T11 Třebechovice pod Orebem
|
21. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚPSÚ Čermná n. Orlicí
|
19. 8. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita X5 (U lesa)
|
6. 8. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 234
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality Z6 Praskačka
|
15. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Židovice
|
ÚPO Židovice
|
24. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
RP Poloostrova Rozkoš
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 1 ÚP Provodov-Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
ÚS Kratonohy - Lokalita a.1
|
17. 7. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
ÚPSÚ Olešnice v Orlických horách
|
20. 9. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS LUBNO - plocha L-Z3, L-Z2, L-P2, L-Z4
|
17. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
změna č. 3 ÚPO Bohuslavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Čestice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
8. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
ÚPSÚ Radim
|
15. 2. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
RP Jičín - Nové Město sever - změna č. 1
|
12. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS lokality Z26 Vysoká nad Labem
|
25. 1. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Valdice
|
22. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Brusnice
|
ÚP Horní Brusnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velichovky
|
ÚP Velichovky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Markvartice
|
ÚP Markvartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brada-Rybníček
|
ÚP Brada-Rybníček
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS Roudnice U hřbitova - lokalita č. 16 - ZRUŠENO 27.9.2023
|
17. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|