Hradec Králové
|
změna č. 243
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostružno
|
ÚPO Ostružno
|
29. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Výrava
|
ÚP Výrava
|
11. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Rašín
|
ÚPO Rašín
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 3 RP Kopec sv. Jana - ZRUŠENO
|
28. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
změna č. 1 ÚP Vysoké Veselí
|
9. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
změny II. ÚPSÚ Holovousy
|
12. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS veřejných prostranství Nová Paka, Slovany - jih
|
5. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - Nová Jugoslávská
|
22. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Deštné v Orlických horách
|
28. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Malá Úpa
|
změna č. 1 ÚPO Malá Úpa
|
20. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 2 ÚP Špindlerův Mlýn
|
30. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
změna č. 2 ÚP Božanov
|
20. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Ledce
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
změna č. 1 ÚP Velká Jesenice
|
8. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚPO Rodov
|
11. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobré
|
ÚP Dobré
|
17. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilečí
|
ÚPO Mezilečí
|
12. 11. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 2 RP historického jádra města Jičína
|
29. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
změna č. 4 ÚPO Roudnice
|
11. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Březina
|
ÚP Březina
|
27. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhoty u Potštejna
|
ÚPO Lhoty u Potštejna
|
25. 10. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobčice
|
změna č. 1 ÚP Sobčice
|
10. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jívka
|
ÚS Jívka
|
28. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
ÚPO Zaloňov
|
30. 5. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
ÚPO Rudník
|
12. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚPSÚ Hořice-Březovice, Doubrava, Chlum, Chvalina a Libonice
|
20. 7. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
RP Městské památkové rezervace Nové Město nad Metují
|
11. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
ÚPO Velké Petrovice
|
15. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Chleny
|
ÚPO Chleny a Krchleby
|
16. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚP Podhradí
|
6. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdelov
|
změna č. 2 ÚPO Zdelov
|
5. 4. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
změna č. 1 ÚPO Hořičky
|
21. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství - Rašínova - 28. října - B. Němcové
|
4. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
změna č. 1 ÚP Velký Třebešov
|
12. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 6 ÚP Dobruška
|
11. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Milovice u Hořic
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Volanov Trutnov (Z78)
|
11. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
ÚP Bystré
|
9. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚPO Sovětice
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚS Mokrovousy - lokalita č. 5 - Změna 04/2021
|
20. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Kobylice
|
ÚP Kobylice
|
30. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem - lokalita T13
|
11. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bašnice
|
ÚPO Bašnice
|
4. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 14 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
9. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚP Čermná nad Orlicí
|
10. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
změna č. 1 ÚPO Libošovice
|
14. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
ÚPO Staré Místo
|
30. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita X4 (protipovodňová ochrana plochy P72 - lokalita Bejkovna)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|