Sukorady
|
ÚPSÚ Sukorady
|
1. 8. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚPSÚ Opočno
|
23. 11. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Habřina
|
ÚP Habřina
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukorady
|
změna č. 1 ÚPSÚ Sukorady
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚS Bažantnice - zastavitelná plocha Z1-8, vymezená územním plánem Kvasiny
|
12. 9. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Popovice pro lokalitu 51-BR, Územní plán Jičín (k.ú. Popovice)
|
20. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚPSÚ Vamberk a Lupenice
|
21. 12. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
ÚS zastavitelná plocha Z2 v Česticích
|
18. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS dostavby, přestavby a optimalizace zastavitelných ploch obce Divec
|
11. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Teplice nad Metují
|
změna č. 2 ÚP Teplice nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 6 ÚP Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
ZÚ Bukovice
|
24. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚPSÚ Libčany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 2 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
30. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚS lokalita X1 (zastavitelná plocha Z1) územního plánu obce Potštejn, k.ú. Potštejn
|
7. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Žeretice
|
změna č. 1 ÚP Žeretice
|
28. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 4 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 8 ÚP Vrchlabí - nedokončuje se samostatně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - Za školou, lokalita č. 3
|
30. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Doudleby nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Týniště nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lično
|
změna č. 1 ÚP Lično
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
Územní studie ÚS3
|
26. 11. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
změna č. 2 ÚPO Ostroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmanice
|
ÚPO Heřmanice
|
25. 6. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚS Boharyně - lokalita Z12
|
21. 1. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuks
|
ÚP Kuks
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
změna č. 1 a úprava ÚPO Lukavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Javornice
|
20. 6. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolehošť
|
změna č. 2 ÚP Bolehošť
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyje
|
ÚS Kyje u Jičína - lokality Z1a), b), a c)
|
15. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
RP Podzámčí
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
ÚPSÚ Pěčín
|
15. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
změna č. 1 ÚP Holohlavy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 2 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
3. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
RP Špindlerův Mlýn - centrum
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
ÚP Borovnice (ORP Kostelec nad Orlicí) - nový
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
změna č. 2 ÚP Rtyně v Podkrkonoší
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdelov
|
ÚP Zdelov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 175
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
29. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-1 - AKTUALIZACE 2023-06, Solnice
|
24. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚPSÚ Bartošovice v Orl. horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná
|
ÚP Čermná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS lokalitay Z17a, Z17b, Z62 a Z75 Bejkovka
|
2. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
změna č. 2 ÚPO Chotěvice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
změna č. 3 ÚP Praskačka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 2 ÚP Obědovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS Běleč n. O. - lokalita 15 - změna č. 1
|
15. 3. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. III.
|
|
|
|
|
|
|
|
|