Černíkovice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Černíkovice
|
15. 7. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita X4 (protipovodňová ochrana plochy P72 - lokalita Bejkovna)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 2 ÚP Police nad Metují
|
20. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
ÚPSÚ Žďár nad Orlicí
|
13. 8. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Doubravice
|
změna č. 1 ÚP Doubravice
|
21. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosičky
|
ÚPO Kosičky
|
8. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
Změna č.1 ÚPO Říkov
|
4. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
ÚS Nový Bydžov, lokalita P4-4 Dufkova pila
|
27. 1. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
ÚPO Vítězná
|
10. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
ÚP Žernov
|
24. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚS Mokrovousy - lokalita č. 5
|
29. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality Pitrova, Třebechovice pod Orebem
|
27. 2. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílá Třemešná
|
ÚP Bílá Třemešná
|
26. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 1 ÚP Obědovice
|
22. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
ÚP Voděrady
|
25. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Třesovice
|
změna č. 1 ÚPO Třesovice
|
16. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 152
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny 1999
|
15. 6. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
Změna č. 4 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Sekeřice
|
ÚP Sekeřice
|
5. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 202
|
25. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚP Studnice
|
16. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 4 ÚPO Červený Kostelec
|
16. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
ÚP Kratonohy
|
4. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚPO Boharyně
|
14. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 15 ÚP Vrchlabí
|
25. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změny č. 3 ÚPO Česká Skalice
|
10. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Převýšov
|
ÚPO Převýšov
|
22. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS Nová Tepna Náchod
|
15. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
ÚS veřejných prostranství Bohuslavice - lokalita 5 (severně od kostela)
|
17. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Osečnice
|
ÚPSÚ Osečnice
|
9. 4. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Lišice
|
ÚPO Lišice
|
13. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
změna č. 1 ÚP Újezd pod Troskami
|
27. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 297
|
26. 3. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda nad Úpou
|
změna č. 2 ÚPM Svoboda nad Úpou
|
10. 1. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
ÚPSÚ Smiřice-Holohlavy-Černožice
|
23. 6. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
změna č. 2 ÚPSÚ Kvasiny
|
26. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚS plochy X1 Slatina nad Zdobnicí
|
6. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS lokalita Aldis 2020
|
16. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Čistěves
|
ÚPO Čistěves
|
26. 3. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeníkovice
|
ÚS zastavitelné plochy Z12, Jeníkovice
|
23. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Radíkovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
změna č. 1 ÚP Horní Maršov
|
21. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS veřejného prostranství Slavoňov - lakalita Z1
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
změna č. 1 ÚPO Borovnice
|
16. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚPM Pec pod Sněžkou
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS Divec - lokalita Sever
|
21. 2. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|