Lípa nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚPO Lípa nad Orlicí
|
6. 8. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Chyjice
|
ÚP Chyjice
|
18. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Střezetice
|
změna č. 1 ÚP Střezetice
|
1. 3. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 5 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
6. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 4 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
20. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
změna č. 4 ÚPO Kramolna
|
14. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚPO Olešnice
|
24. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Čermná
|
ÚP Česká Čermná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 3 ÚPO Jaroměř
|
4. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 5 ÚP Vrchlabí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
ÚPSÚ Přepychy
|
13. 5. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
změna č. 4 ÚPO Bohuslavice
|
11. 4. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
změna č. 2 ÚPO Orlické Záhoří
|
11. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršovka
|
změna č. 2 ÚP Vršovka
|
6. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚP Nechanice
|
15. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
RP Borohrádek sever - Pod Pilou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úhlejov
|
ÚP Úhlejov
|
5. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 135
|
29. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
15. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Svídnice
|
ÚPO Svídnice
|
13. 2. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Holín
|
úz.plán kat. území Horní Lochov
|
2. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice
|
změna č. 1 ÚP Kunčice
|
10. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚPO Urbanice
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Úpou
|
Změna č. 1 ÚPO Slatina nad Úpou
|
29. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS Lokalita Roudničská
|
19. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
změna č. 1 ÚP Lukavice
|
20. 5. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Čestice
|
19. 10. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
ÚS Javornice - zastavitelné plochy Z23, Z25, Z26 a Z53 - ukončena
|
28. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Šaplava
|
ÚP Šaplava
|
2. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Račice nad Trotinou
|
ÚPO Račice nad Trotinou
|
14. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
změna č. 2 ÚPSÚ Lánov
|
11. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
Změna č. 1 ÚPSÚ Slavoňov
|
25. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 2 ÚP Všestary
|
5. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasošky
|
ÚP Rasošky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
změna č. 2 ÚP Nepolisy
|
15. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
ÚP Broumov
|
22. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
změna č. 1 ÚPO Urbanice
|
18. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
změna č. 1 ÚP Pěčín
|
11. 8. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
ÚS Vysoké Veselí - lokalita Z1
|
25. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 2 ÚP Nová Paka
|
11. 10. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
Územní studie lokality bývalého závodu masny, tvořená plochami Bbd2, Bsm4,Pz1,Brd1, částí rezervy Brd-r1 a okolními plochami dopravní infrastruktury a stabilizovanými plochami z ÚP Vamberk
|
30. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Malá Úpa
|
ÚPO Malá Úpa
|
8. 8. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
ÚS Špindlerův Mlýn - technická zóna
|
5. 11. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Ledce
|
ÚP Ledce
|
28. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Smiřice-Holohlavy-Černožice
|
16. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Měník
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚPM Dobruška
|
4. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 2 RP historického jádra města Jičína
|
29. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|