Božanov
|
změna č. 2 ÚP Božanov
|
20. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lejšovka
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
změna č. 1 ÚPO Smržov
|
6. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
RP Městské památkové zóny Trutnov
|
17. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Březina
|
ÚP Březina
|
27. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS Roudnice U hřbitova - lokalita č. 16 (změna 8/2022)
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
změna č. 1 ÚPSÚ Libáň
|
20. 8. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Hřibiny-Ledská
|
změna č. 1a ÚPO Hřibiny - Ledská
|
9. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS zastavitelné plochy Z9 Sobotka
|
15. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS veřejných prostranství v Rybné nad Zdobnicí
|
29. 1. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Podůlší
|
ÚP Podůlší
|
14. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Žacléř
|
ÚPM Žacléř
|
24. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
změna č. 1 ÚP Hořičky
|
27. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejných prostranství Nové Město nad Metují - nám. Republiky, Českých legií, Farská zahrada
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚS - centrální části obce Vidochov
|
24. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřany
|
ÚP Dobřany
|
15. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladé Buky
|
ÚP Mladé Buky
|
8. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
ÚP Albrechtice nad Orlicí
|
25. 1. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
ÚP Bystré
|
9. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
změna č. 3 ÚPO Stará Paka
|
16. 4. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Bartošovice v Orlických horách
|
4. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
ÚP Třebihošť
|
19. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚP Čermná nad Orlicí
|
10. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 3 ÚP Rychnov nad Kněžnou
|
21. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚPO Librantice
|
29. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, u Olešnice) - r. 2022
|
22. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 1 ÚPO Potštejn
|
30. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚPM Kostelec nad Orlicí
|
19. 8. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 25
|
25. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
ÚP Nový Hrádek
|
4. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlkov
|
změna č. 1 ÚPO Vlkov
|
8. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Kalná
|
ÚP Dolní Kalná
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Proruby
|
ÚP Proruby
|
30. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 78
|
28. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
změna č. 2 ÚPSÚ Ohnišov
|
30. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 2 ÚPSÚ Náchod
|
24. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚP Týniště nad Orlicí
|
19. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
Změna č. 1 ÚPSÚ Smiřice-Holohlavy-Černožice
|
29. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚP Libuň
|
16. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Králíky
|
ÚPO Králíky
|
23. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Třemešná
|
ÚP Červená Třemešná
|
15. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
změna č. 2 ÚPO Sendražice
|
23. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Litoboř
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Svatojanský Újezd
|
ÚP Svatojanský Újezd
|
13. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
ÚP Blešno
|
13. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokalita Z5
|
19. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|