Bukovice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
29. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - Želí
|
11. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 1 ÚP Vítězná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolany
|
změna č. 2 ÚPO Dolany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality T5p Třebechovice pod Orebem
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Častolovice
|
20. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Libňatov
|
změna č. 2 ÚP Libňatov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚS Kopidlno - lokalita VP8 a OS3 (lokalita bývalého cukrovaru)
|
4. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Choteč
|
změny a doplňky I. ÚPSÚ Choteč
|
2. 9. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
změna č. 3 ÚP Praskačka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 2 ÚP Obědovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Volanice
|
ÚS Volanice - lokality P1, P2, P3
|
21. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 94
|
25. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změny č. 2 ÚPSÚ Dřevěnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 4 ÚP Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚS Seifertova
|
2. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚS veřejného prostranství Sedloňov - lokality Z18, Z19, Z86 a Z88, k.ú. Sedloňov
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Lískovice
|
ÚPO Lískovice
|
22. 5. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílsko u Hořic
|
změna č. 1 ÚP Bílsko u Hořic
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
ÚS Přepychy - lokality Z1 a Z26
|
20. 4. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 171
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
ÚS Orlické Záhoří Pod Kunštátským hřebenem (ÚP zastavitelná plocha Zk18)
|
11. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 4 ÚP Všestary
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Staré Nechanice, plocha A-Z6., A-Z7, A-Z8, A-P1
|
18. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 225
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS04 Červený Kostelec lokality K-BI-13, K-BI-14 Družstevní - Sadová
|
7. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Otovice
|
ÚPO Otovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS lokality Z26 Vysoká nad Labem
|
25. 1. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚS Boharyně - Trnava (X5), přestavbová plocha P5
|
8. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice nad Labem
|
ÚPO Kunčice nad Labem
|
19. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Valdice
|
22. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
změna č. 2 ÚPSÚ České Meziříčí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚS plochy X1 Slatina nad Zdobnicí
|
6. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
ÚS pro zastavitelné plochy Z23, Z25, Z26 a Z53 v Javornici - aktualizace 10/2022
|
31. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚS veřejných prostranství v ORP Vrchlabí, lokalita U sportovního areálu v Lánově
|
26. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS veřejného prostranství Slavoňov - lakalita Z1
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1 RP Kopec sv. Jana - ZRUŠENO
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoký Újezd
|
Územní studie pro zastavitelnou plochu Z3, Vysoký Újezd
|
29. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
Změny a doplňky ÚPSÚ Holovousy
|
21. 4. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Veliš
|
ÚPO Veliš
|
15. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
ÚS Záměl - zastavitelná plocha Z12
|
4. 7. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚS Těchlovice - lokalita P1 a část Z6
|
14. 1. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnička
|
ZÚ Borovnička
|
11. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilečí
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Kasárna Jičín
|
23. 1. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|