Červený Kostelec
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hněvčeves
|
ÚP Hněvčeves
|
11. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Synkov-Slemeno
|
změna č. 1 ÚP Synkov- Slemeno
|
18. 8. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
ÚPO Bohdašín
|
7. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změny a doplňky č. 2 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
změna č. 1 ÚPSÚ Kvasiny
|
2. 8. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
ÚS Valdice - lokalita Z5
|
18. 8. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatiny
|
ÚPO Slatiny
|
13. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
změna č. 1 ÚPO Lužany
|
29. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
změna č. 2 ÚPSÚ Radim
|
22. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Lanžov
|
ÚP Lanžov
|
1. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 262
|
28. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS veřejného prostranství Slavoňov - lokalita Blažkov
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 7 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
11. 10. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
změna č. 2 ÚP Vysoká nad Labem
|
3. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohoznice
|
ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
4. 6. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS Rodinné domy Pod Vodárnou
|
1. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
Změna č. 1 ÚPO Zábrodí
|
12. 10. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Ves
|
změna č. 1 ÚPO Nová Ves
|
24. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Veliš
|
ÚP Veliš
|
18. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
změna č. 2 ÚP Božanov
|
20. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lejšovka
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
změna č. 1 ÚPO Smržov
|
6. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
RP Městské památkové zóny Trutnov
|
17. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Březina
|
ÚP Březina
|
27. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS Roudnice U hřbitova - lokalita č. 16 (změna 8/2022)
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
změna č. 1 ÚPSÚ Libáň
|
20. 8. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Hřibiny-Ledská
|
změna č. 1a ÚPO Hřibiny - Ledská
|
9. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS zastavitelné plochy Z9 Sobotka
|
15. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS veřejných prostranství v Rybné nad Zdobnicí
|
29. 1. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Podůlší
|
ÚP Podůlší
|
14. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Žacléř
|
ÚPM Žacléř
|
24. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
změna č. 1 ÚP Hořičky
|
27. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejných prostranství Nové Město nad Metují - nám. Republiky, Českých legií, Farská zahrada
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚS - centrální části obce Vidochov
|
24. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřany
|
ÚP Dobřany
|
15. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladé Buky
|
ÚP Mladé Buky
|
8. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
ÚP Albrechtice nad Orlicí
|
25. 1. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
ÚP Bystré
|
9. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
změna č. 3 ÚPO Stará Paka
|
16. 4. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Bartošovice v Orlických horách
|
4. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
ÚP Třebihošť
|
19. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚP Čermná nad Orlicí
|
10. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 3 ÚP Rychnov nad Kněžnou
|
21. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚPO Librantice
|
29. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|