Bukvice
|
ÚP Bukvice
|
17. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 1 ÚP Nový Bydžov
|
9. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Libel
|
ÚPO Libel
|
15. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚS Sovětice - lokalita Z1S, Z2S
|
17. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Branná
|
ÚP Dolní Branná
|
19. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚP Mokrovousy
|
15. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Barchov
|
ÚP Barchov
|
3. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Klášterská Lhota
|
ÚP Klášterská Lhota
|
24. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
změna č. 1 ÚP Častolovice
|
28. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 15 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
24. 9. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Libníkovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
ÚP Staré Místo
|
25. 7. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
ÚP Kosice
|
25. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
změna č. 5 ÚPO Říkov
|
14. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS zastavitelné plochy Z8 v k.ú. Praskačka
|
3. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 43
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Očelice
|
ÚPO Očelice
|
30. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
změna č. 1 ÚPO Vrbice
|
2. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 1 ÚP Dolní Přím
|
20. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Tutleky
|
ÚP Tutleky
|
18. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 124
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - zastavitelná plocha Z10a, Z10b, Z10c, Z10d, Z10e (US3)
|
8. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Olšenice v Orlických horách
|
16. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 17 ÚP Vrchlabí
|
25. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny 1999
|
15. 6. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
změna č. 1 ÚP Stračov
|
9. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
ÚP Dřevěnice
|
7. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z5/sm územního plánu Náchod
|
1. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
změna č. 2 ÚP Kostelecké Horky
|
30. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
změna č. 2 ÚPSÚ Semechnice
|
20. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Lískovice
|
změna č. 1 ÚP Lískovice
|
15. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchý Důl
|
změna č. 1 ÚPO Suchý Důl
|
24. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
změna č. 1 ÚPO Jahodov
|
11. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
změna č. 1 ÚP Bílý Újezd
|
30. 8. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 6 ÚPO Jaroměř
|
24. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Přibyslav
|
ÚPSÚ Přibyslav
|
7. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 147
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Osek
|
ÚPSÚ Sobotka, Staňkova Lhota, Osek
|
25. 3. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 3 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
10. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
změna č. 1 ÚP Nechanice
|
15. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
změna č. 1 ÚPO Úpice
|
27. 2. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Synkov-Slemeno
|
změna č. 1 ÚP Synkov- Slemeno
|
18. 8. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hněvčeves
|
ÚP Hněvčeves
|
11. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
ÚPO Bohdašín
|
7. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|