Nová Paka
|
změna č. 8 ÚPSÚ Nová Paka v k.ú. Kumburský Újezd, Studénka, Heřmanice, Štikov
|
14. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Brusnice
|
ZÚ Horní Brusnice
|
4. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Maršov u Úpice
|
změna č. 1 ÚP Maršov u Úpice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teplice nad Metují
|
změna č. 2 ÚP Teplice nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
doplněk 1 ÚPSÚ Dobruška
|
11. 12. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 4 ÚP Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Podhorní Újezd a Vojice
|
14. 7. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 8 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlístov
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z2, Chlístov u Dobrušky
|
31. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - lokalita č. 11 "Fryntova louka"
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚS lokalita X3 (zastavitelné plochy Z10, Z12, Z13, Z14, Z15) územního plánu obce Potštejn, k.ú. Potštejn
|
7. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lánov
|
změna č. 1 ÚP Dolní Lánov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 10 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
změna č. 1 ÚP Černožice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokality Z11
|
14. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
změna č. 3 ÚP Skuhrov nad Bělou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
změna č. 3 ÚPO Jasenná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Výrava
|
ÚS Výrava
|
10. 10. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Hajnice
|
ÚP Hajnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
Územní projekt zóny Jižní svahy HK
|
27. 3. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS - Jičín – lokalita stávajícího autobusového nádraží - UKONČENA PLATNOST
|
18. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
změna č. 7 ÚPSÚ Smiřice - Holohlavy - Černožice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Olešnice
|
ÚP Horní Olešnice - UKONČENO POŘIZOVÁNÍ 21.6.2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
RP Špindlerův Mlýn - centrum
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vernéřovice
|
ÚPO Vernéřovice
|
5. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚP Dobruška
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 11
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 2 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
13. 7. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-1 - AKTUALIZACE 2023-06, Solnice
|
24. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality T11 Třebechovice pod Orebem
|
21. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Židovice
|
změna č. 1 ÚPO Židovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
změna č. 1 ÚP Olešnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚS veřejného prostranství Sedloňov - lokality Z17, k.ú. Sedloňov
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 1 ÚP Přepychy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
změna č. 1 ÚP Orlické Záhoří
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS regulace zístavby rozvojové plochy P101 Sylvárov ve Dvoře Králové nad Labem
|
14. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
změna č. 1 ÚS Nechanice - Za školou I.
|
21. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS lokalit Z 18 a Z20 - V\soká nad Labem
|
5. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚS Boharyně - lokalita Z12
|
21. 1. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Valdice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
ÚPSÚ České Meziříčí
|
23. 11. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Lupenice
|
ÚPSÚ Vamberk a Lupenice
|
6. 11. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
změna č. 3 ÚP Javornice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šestajovice
|
změna č. 1 ÚP Šestajovice
|
25. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
změna č. 1 ÚP Slavoňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny a doplňky č. 2 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
24. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Rohenice
|
6. 10. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Velichovky
|
ÚP Velichovky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
ÚS Deštné v Orlických horách - Lokalita 14
|
12. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Malá Úpa
|
ÚP Malá Úpa
|
|
|
|
|
|
|
|
|